Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, nektek elég az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek elég az ha egy férfi csak szeret titeket, és nem szerelmes belétek? Érezni lehet a különbséget a törődésükben, vagy aggodalmukban?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 13:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És miben van különbség még? lehet érezni, hogy ha megérint az nem szerelmes érintés? Vagy nem képes spontán átölelni?

bocsi, ha zavaros a kérdésem... de szeretném tudni, miben nyilvánulhat ez a különbség meg!

2016. febr. 18. 13:57
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem, egyáltalán nem elég és lehet érezni sok dologban.
2016. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Linó03 ***** válasza:
95%
Eleinte nekem fontos a szerelem, de ha ez a kapcsolat folyamán átalakul szeretetté, az nem baj, természetes dolog. Meg a szerelemből lett szeretet az szerintem más, mint a sima szeretet.
2016. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A szerelem a szeretet egyik formája, ahogy csak a páromat szeretem. Ha ez az elején sincs meg, az nem jó.
2016. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Lehet érezni.A szerelmes szinte elveszti az eszét,igazán tud ölelni és csókolni és megmutatkozik a viselkedésében.Aki meg nem szerelmes,az inkább az észérvekre hallgat.Pl a nő szeretne valamit nagyon,de a pasi kimagyarázza,hogy miért nem lehet megoldani,miközben megtehetné.A szerelmes ember meg szinte bármit egtenne a párjáért legalább az első hónapokban és őrülten hiányzik neki a másik.De ez csak egy példa volt.Volt részem mindkettőben.A síma szeretet alapúban csak szenvedtem.Nem mindenki képes egyforma szinten szeretni,ez több dolgon múlik.Attól boldogítóbb nincs is,amikor valaki viszontszeret szerelemmel.
2016. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A törődés nem hiszem, hogy ettől függ. Jó persze itt mindenki abban hisz, hogy élni csak úgy lehet, ha lángolsz a szerelemtől és csak úgy hömpölyög köztetek minden érzelem, mint egy hullámvasút.


Én úgy jöttem össze a párommal, hogy sokáig kerülgettük egymást, nem volt mindent elsöprő lángolás, lassan ért meg kettőnk között ez a kapcsolat. Mégis nagyon szeretjük egymást, és még ha nem is szerelmes belém, mert nem vagyok ebben biztos, minden nap törődik velem, kedves és gondoskodó.

2016. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Én úgy jöttem össze a párommal, hogy sokáig kerülgettük egymást, nem volt mindent elsöprő lángolás, lassan ért meg kettőnk között ez a kapcsolat. Mégis nagyon szeretjük egymást, és még ha nem is szerelmes belém, mert nem vagyok ebben biztos, minden nap törődik velem, kedves és gondoskodó."


Nálam is van valaki, akivel kerülgetjük egymást egy ideje, de tudod, én pont érzem azt a pluszt kettőnk között, ami több, mint egy bárki iránt érezhető szeretet. Aztán lehet, hogy csak azért erősebbek az antennáim, mert az én családom olyan, amilyen.

2016. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért is kérdeztem mert egy ilyen helyzetbe vagyok. Én szerelemmel szeretem őt, Ő pedig szeretettel,benne nincs szerelem. Néha nagyon hiányoznak gesztusok,hogy ugy tudjon adni mint én Neki...másszor meg ugy érzem,jó igy mert törődik velem. Meg lehet szokni azt a hiányt?vagy az én szerelmem is átalakul majd szeretetté? 38 évesek vagyunk,jó lenne már"révbe érni"!
2016. febr. 18. 15:23
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Mióta vagytok együtt? Honnan ismeritek egymást? Ő szeretett valaha bárkit szerelemmel, vagy alapból takaréklángon üzemel érzések terén?
2016. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem nelkul nem is akarok kapcsolatot
2016. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!