Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, nektek elég az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek elég az ha egy férfi csak szeret titeket, és nem szerelmes belétek? Érezni lehet a különbséget a törődésükben, vagy aggodalmukban?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 13:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!Ennyire nem akartam belemenni a részletekbe.

De láttam milyen mikor szerelmes

Nekem nem tudja megadni azokat a dolgokat...

Sajnos erre csak 2 év után jöttem rá. Addig azt gondoltam Ő ilyen.

2016. febr. 18. 16:51
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal egy hete szakítottam, mert azt mondta, már nem szerelmes belém. (amúgy is voltak problémáink)

Én pedig nem akarok olyan emberrel együtt lenni, aki nem szerelmes belém, én meg elvakultan bele lennék szerelmesedve.

Így utólag abban is kételkedem, hogy egyáltalán volt e belém szerelmes.

2016. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lenne elég,főleg ha látnám,hogy régen egy másik nőért mennyi mindent megtett.Aki velem nem tud úgy bánni,mint egy exével,az mehet és keressen olyat,akit tényleg akar maga mellé.
2016. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!