Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek ne essetek nekem! Szerelmes vagyok valakibe, akinek van barátnője kb. fél éve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Higgyétek el, nem tehetek róla, mielőtt elkezdődik a: te szemét, tönkre akarod tenni mások kapcsolatát. Nem ez a célom. A következő a helyzet: 6 éve még ő könyörgött nekem, szerelmes volt belém, akkor én azért küldtem el, mert még fiatal kisgyerek volt(3 évvel fiatalabb, mint én, ez akkor még sok volt). Most már 23 éves, én 26 vagyok, és beleszerettem. Természetesen lett barátnője, de szerintem ezek a "járások" nem feltétlenül örök érvényűek ilyen fiatalon. Nem? Próbálok leszállni a gondolatról, de ha rá gondolok teljesen kikészülök, úgy odavagyok érte. Összeillünk,én úgy látom. Ti mit tennétek? Álszentek kíméljenek!
2016. febr. 19. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet, minél kevesebbet találkozz vele, mert így csak kínzod magad. Lehet, hogy véget ér a kapcsolata, lehet, hogy nem, legalábbis egyhamar nem. Felesleges addig ölbe tett kézzel ülni és várni a jószerencsét. Ezzel csak magadat fogod gyötörni.

Nagy ívben kerüld őket és legyél nyitott másokra.

2016. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, ez ésszerűen hangzik. Akkor ne kezdjek bele semmilyen...akcióba, pl. felhívom magamra valamilyen módon a figyelmet? csak, hogy tudjon mérlegelni,hogy van más lehetősége is....Vagy az már tényleg szemétség/kicsinyesség/pitiáner kategória?
2016. febr. 19. 12:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem felesleges és tényleg kicsinyes húzás lenne. Ha rossz lenne a kapcsolata, akkor már nem lenne kapcsolata, de minimum nézelődne kifelé, akkor meg minek pluszban felhívni a figyelmét? Ha meg jól érzi magát, akkor azért nem lenne értelme, csak égetnéd magad.
2016. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van.
2016. febr. 19. 12:20
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az életben az a fontos, hogy boldogak legyünk... Szóval ha úgy érzed, nyugodtan kezdj ki vele... Ha elhagyja miattad a csajt, akkor nem is szerette... Ha meg szereti, akkpr úgysem hagyja el és te ráérsz akkpr is megszakítani minden kapcsolatot vele... + így nem lesz benned a mi lett volna ha érzés...
2016. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utóbbi válasszal is egyetértek. Ezt hívják összezavarodásnak. A temperamentumomból kifolyólag utolsó válasza közelebb áll hozzám, mint a figyelmen kívül hagyás politikája.

Megosztok még egy két körülményt: nekem is van párom...4 éve...

Mindennek ellenére úgy érzem, hogy a szóban forgó fiúval, teljesen összeillünk, mint kagyló és a héja. De ez is lehet, hogy csak káprázat, és valójában nem is vagyok szerelmes, csak a jelenlegi kapcsolatból sok minden hiányzik, amit ide beleképzelek...

2016. febr. 19. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy szereted, hogy szeretnél vele lenni, és ha ő is így érez, akkor mindketten lépjetek.

Ha nem egyértelmű igen (és cselekvés) a válasz, akkor felejtsd el és ne zaklasd őt/őket többet.

A pároddal mindenképp szakítanod kellene, de ha mégsem, akkor mások után vágyakozás helyett minden erőddel a kapcsolatodat hozd rendbe.

2016. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nezd vesztenivalod nincs. Irj neki es valld be hogy mit erzel. Ha boldog a jelenlegi kapcsolataban nem fogja erdekelni a rajongasod. Ha nem akkor pedig csak nyerhetsz.
2016. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
5-os tokeletesen mondja!!
2016. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem merem megírni neki, meg egy kicsit le is nyugodtam. Ha nem muszáj, nem erőltetem. Össze vagyok zavarodva.
2016. febr. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!