Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom túl féltékeny. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl féltékeny. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk régóta együtt a párommal (alig több, mint fél éve). Az elején nagyon jó volt minden. Volt néhány közös program, de alapvetően mindketten elég csendes-magányos típusúak vagyunk, tehát más párokkal/barátokkal nem szerveztünk programokat, hiszen jó volt mindkettőnknek, hogy csak ketten vagyunk. Én viszont fiatalabb vagyok nála néhány évvel. Ő az első igazán komoly párkapcsolatom. De valamikor minden elromlott. Nem beszélhetek a fiú barátaimmal, nem engedi, hogy másokkal találkozzak. Ha hazajövök a szüleimhez, akkor is azt hiszi, hogy biztos mással találkozok. Őt az eddigi összes barátnője átverte/megcsalta. Én nem akarom átverni, tényleg szeretem, de már elegem van a féltékenységéből. Próbáltam beszélni vele, de nem nagyon hallgat végig, azt hiszi, neki igaza van, minden úgy jó, ahogy ő azt gondolja. De nekem ez már sok, és fogalmam sincs, mit csináljak.

2016. febr. 21. 13:14
 1/9 RRR ***** válasza:
100%

állítsd válaszút elé:

vagy megért bízik benned vagy lépsz


ez fájdalmas,de egy kalitkában nem lehet élni

ez nem párkapcsolat hanem rabszolgatartás

2016. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:

Mintha a mostani barátnőm írta volna, majdnem szóról szóra...Nekem pl apróságok kellenek, h jobban bízzak a barátnőmbe: pl nem beszélget full ismeretlen fickókkal, meg azért néha-néha egy-két jó szó. Nekem ennyi elég, h lenyomjam a féltékenységet.

26/F

2016. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ő 26, én 20 éves vagyok.

Tényleg nem adok okot a féltékenységre, és sosem csalnám meg, mégis így viselkedik.

2016. febr. 21. 13:54
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
Nem bölcskei vagy véletlen?
2016. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, budapesti.
2016. febr. 21. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

A túlzott féltékenység egy fajta betegség.Amíg nem veszi észre,hogy a hiba az ő készülékében van,addig nem sokat tehetsz.Előbb-utóbb meg fogod unni a dolgait.

Ezt közöld vele!

F40+

2016. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen beszéld meg vele.

ja és nem akarok rosszmájú lenni, de lehet az exei is azért csalták meg, mert rohadtul unták már az alaptalan hisztijeit meg eltiltásait más fiúktól..

mármint normális kapcsolatban evidens,hogy csak ketten vagyunk benne, nincs helye másnak. de az,hogyha valakivel beszélget barátilag, nincs benne semmi rossz.. de ha eltiltással reagál, azzal váltja ki pont azt,hogy egy idő után az ember csak azért is beszélget másik nembeliekkel.. remélem érthető.

beszéld meg vele,hogy bízzon benned és ne az exeivel azonosítson.

2016. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#2 a kérdező nem idegen férfiakkal beszélget, hanem a barátaival..

Nem mindegy szerintem.

2016. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!