Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom rettentő féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rettentő féltékeny, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom (aki fiú) és neki ez a páromnak nem tetszik. Azt mondja hogy idegesíti, ha velem látja és rendszerint be is durcizik, ha akár csak két szó erejéig is beszélni kezdünk, pedig semmi oka nem lenne ezt csinálni.

Egyszerűen nem tudunk mit tenni hogy megegyezzünk. Ő azt szeretné ha megszüntetnék vele mindenféle kapcsolatot én viszont azért valamilyen szinten akarok vele beszélni, hisz az egyetlen barátom.

Mit tehetnék? :/


2015. ápr. 13. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Dobd ki azt a hülyét...

A féltékenység a Bizalom és az önbizalom hiánya...

2015. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyik volt előbb? A barát vagy a pasid?

Gondolom a barátod! Tahát a pasid tehet egy szívességet, vagy elfogadja a nálánál régebbi kapcsolatodat és megbízik benned, vagy nem érdemel meg tovább egy percet sem a kegyeidből!

2015. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt már így több barátod is?! Nem fura ez?!
2015. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Soha nem volt még ilyen problémám. Világ életemben a fiúkkal jöttem ki jobban, de ez.. nem tudok mit kezdeni vele. Otthagyni meg nem tudom, mert rettentően szeretem.
2015. ápr. 13. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
mióta jártok? nem lehet, hogy attól fél,h megpróbál majd a "barát" kikezdeni veled?
2015. ápr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!