Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak?

Figyelt kérdés

A barátommal mostanság sokat veszekedtünk,ami egy pár napos ki nem mondott szünettel járt,vègül újra elkezdtünk beszèlni,de már semmi nem olyan..szóba hoztam ezt,hogy mindig èn keresem őt,ès hogy már nem úgy beszèlünk mint règ..nemrèg azt mondta esze ágában sincs szakítani,de mikor felhoztam neki azt a bizonyos tèmát azt mondta a veszekedèsek kiölltek belőle minden èrzelmet ès nem tudja mit akar,tartsunk szünetet..de ha nem èrez irántam semmit mièrt tart szünetet,mièrt nem szakít azonnal? Nagyon fáj,mert elkèpesztően szeretem,folyton sírok,hullok szèt..

Mire számítsak?



2016. febr. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
maradj vele, összeilletek (ekkora két bolondot!)
2016. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de én hiába maradnék vele ha ő nem akarja..

amúgy én 17,ő 18

2016. febr. 21. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna azt kell mondjam, lehet, hogy be akarja biztosítani a szexet, amíg talál valaki mást és ezért gondolkodik.
2016. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem feküdtünk le egymással,nem vagyunk régóta együtt
2016. febr. 21. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Ha már a kapcsolat elején ilyen gondok vannak, akkor szakítás! Ez így nem normális, te is látod...Sajnálom.
2016. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!