Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magam mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magam mellé egy normális férfit?

Figyelt kérdés

Sziasztok túl vagyok egy újabb vizsgaidőszakon és muszáj kiadnom magamból mert már nem bírom tovább. Kicsit besokaltam már, minden barátnőm boldog párkapcsolatban van csak nekem jut senki :((

Állítólag csinos és normális lány vagyok de valamiért képtelen vagyok egy rendes kapcsolatot találni. Egyetemre járok, vannak ott is rengetegen pasik, és most nyáron sem ülök otthon, de semmi. Félre értés ne essék megdugni sokan akarnak, de én ebből nem kérek. Szerelmes szeretnék lenni és szeretnék találni egy normális partnert akit szerethetek és aki viszont szeret. Nem vagyok nagyon bulizós de néha elmegyünk azért ideoda, de ott csak a részeg bunkók próbálkoznak. Ezen nem is csodálkozom ilyen helyekre párkapcsolatra alkalmas srácok ezek szerint nem járnak. Vannak hobbijaim is, embereket sem szoktam enni. tényleg nem értem.


20L


2016. febr. 22. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekem sincs még senkim és egy ideig nem is lesz a sok tanulmányaim miatt. Én is egyetemre járok és persze külföldön. Az otthoni ismerőseimmel még mindig tartom a kapcsolatot,de itt egy olyan ember sincs aki megnyílna felém pedig egy rendes vidám és pozitív srác vagyok.
2016. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%

És mennyire vagy válogatós? Mert az nem mindegy...

Amúgy egy alkalmi kapcsolat simán átmehet szerelembe. Most éld ki magad, ne 30 évesen!

28f

2016. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mert azt nem könnyű találni, fordítva sem. Egyébként ne gondold, hogy a barátnőid kapcsolata csupa játék és mese.
2016. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Reménytelen.
2016. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

"Félre értés ne essék megdugni sokan akarnak"


Ez a mondat nagyon tetszet :DDD A két helyesírási hiba nélkül még jobban tetszene. Központozz többet!

2016. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem nagyon akarom magamat kiélni, én nem erre vágyom, pont ez a probléma. Nem igazán vagyok híve a mai trendeknek hogy fűvel-fával :D

Válogatós vagyok nyilván olyan valakit keresek aki tetszik, csak azért nem akarok valakit hogy legyen, pláne hogy komoly kapcsolatot szeretnék ugyebár.

2016. febr. 22. 21:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rá, majd fogsz. A legváratlanabb helyeken és pillanatban.
2016. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nabanyeg, most látom, hogy a "tetszett" szó végéről meg lehagytam a második t-t. Fail, ezt benéztem :(


Btw: kérdező, és hasonlóan vagyok, mint te, csak a másik nemből. Kivéve, hogy engem nem akarnak megdugni :D

2016. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Olyat keresel akibe legalább szorult emberség és intelligencia?
2016. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert ehhez idő kell. Ha tényleg ilyet keresel, sajnos azért úgy kell megszenvedni, hogy kivárod a megfelelő embert. Ha minden utcán ilyen srác járna, akkor nem lenne különleges majd.
2016. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!