Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom már nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom már nem olyan bújós, nem puszilgat olyan sokat, nem kedveskedik, mint a kapcsolat elején, akkor valószínű, hogy nem is akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt, az elején nagyon nagyon kedves volt, már egyre kevésbé.
2016. febr. 24. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Gondolkozz:

Te eltudnád várni tőle, hogy max X év után is ugyanannyit puszilgasson meg bújjon hozzád FÉRFI léttére? Mert én nem.

2016. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még is, mennyi ideig volt ilyen bújós? Egy hónap még igen csak a kapcsolat legeleje, már nem azért!


Beszélj vele, hogy te több szeretet szeretnél kapni tőle ilyen téren.

De az is lehet, hogy ő ilyen fajta, csak az elején próbálta "magára erőltetni" a dolgokat, most meg kibújt a szög a zsákból.

2016. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Én viszont igen, el tudnám várni tőle. Szerencsére a párom alapból is bújós, szeretgetős természetű férfi.

Utálom azokat, akik csak egy kapcsolat legelején képesek kedvességet adni, amíg meg nem szereti őket a másik, utána meg le van szarva, hiszen már úgyis együtt vannak.

2016. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

:D hehe

talán ha nem viselkedne minden nő hisztis pícsaként, és nem azt mutatnák kifele hogy csak a menő, megnyerő férfiakkal állnak szóba, akkor nem kezelnénk titeket úgy mint 1 kutyát, aki csak 3 napig tartó csoda...

2016. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Én mint írtam, nem vagyok úgy kezelve, szóval engem nem hat meg a probléma, de attól még elég gáz férfiak vannak, az oldalt olvasgatva. :D Ha látnátok, ez a férfiak agyszüleménye, hogy a nőknek csak a menőcsávók kellenek. A normális férfiak kellenek nekik, akik se nem bunkó taplók, se nem nyápic hisztigépek nulla önismerettel (= kedvesnek és normálisnak hiszik magukat, közben meg...). Szerencsére sok ilyen férfi is van, persze aki nyápic és nőre nézni se mer, sokszor őket is nagyképű bunkónak tartják, csak mert ő meg mert szólítani egy nőt.
2016. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem ha lepontoznak mert tudom hogy igazam van és fáj az igazság! :D
2016. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem, ha lepontoznak 0-ra, az azt jelenti, hogy senki nem ért veled egyet :D
2016. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Kedves A Démon!


"talán ha nem viselkedne minden nő hisztis pícsaként"


Talán nem kéne minden nőt egy kaptafa alá venni.

Akkor talán én is általánosítsak, hogy minden pasit csak és kizárólak a farka irányítja, más nem?


Nem kéne általánosítani, mert nem mindenki olyan.

Jó lenne, ha a magaslóról pedig leszállnál és nem ilyen lekezelően válaszolnál.

Attól, hogy eddig neked csak ilyen rossz tapasztalataid voltak, hisz csak ebből tudtad leszűrni a te általad vélt igazságot, az még korántsem tükrözi a valóságot!

2016. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!