Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a házas/családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a házas/családos férfiakba szeretek bele?

Figyelt kérdés
Most leszek 16 éves, (elég fiatal vagyok, tudom) és csak a kb 20 évvel idősebbek jönnek be.. Én sose járnék egy velem egykorúval, de egy 17-18 évessel se, azok is olyan gyerekesek! Alapjáraton az ilyen 35-36 évesek tetszenek.. És ők ugye mind házasok már, meg minden, én meg epekedek értük..:D (mondjuk fiatalkorom ellenére, tök jól elvagyok egy 35 éves pasival is) Ez normális?
2010. márc. 31. 19:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

tegnap 19:57


Talán ha nem így kezdted volna akkor több intelligenciát feltételeznénk rólad, a korodhoz méltóan!

2010. ápr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ne aggódj csajszi! Teljesen normális vagy! A férfiasságot szereted, és persze az fiatal korban ritka. Az idősebb pasiknak meg persze szinte mindig van valakijük.


Egyáltalán nem vagy rib@nc és ne is gondolj ilyeneket. Nincs veled semmi baj!


Több önbizalmat!

2010. ápr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi, főleg az utolsónak..
2010. ápr. 1. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!