Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrabab kérdése:

Mért van az, hogy ha a barátnőm 25 perc után ír vissza, akkor semmi gáz? De ha én 10 perc után akkor már gond van.

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:

És mi erre fogunk tudni válaszolni szerinted?


Kérdezd meg tőle, ha nagyon érdekel!


De ezt miért tőlünk kérdezed úgy őszintén?

2016. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert gondolom, hasonló problémával nem én vagyok egyedül .
2016. febr. 24. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:

De erre csak ő tud válaszolni, hisz minden ember egyedi és különböző.


Az, hogy ő erről mit gondol és hogy miért csinálja ezt, azt csak ő tudja, más nem!


Még ha valaki hasonló helyzetben is volt, az se ugyanaz, amit te átélsz.

2016. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ , hogy mit csinál közben.Én az ilyen embereket linknek veszem és nem is foglalkozok velük , bármit is mondanak.


Persze más ha megvan rá az oka.

2016. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, lehet, hogy észre se vette magát.
2016. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóvá tettem, most én vagyok a szar :)
2016. febr. 24. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Kettős mércének hívják a jelenséget. Megvan ennek is a maga helye a világban, de a gusztustalan formája könnyen észrevehető.

Ezek szerint a kedves barátnőd nem tekint egyenrangú partnernek téged.

2016. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azert van mert engeded neki hogy igy viselkedjen veled es ezek utan meg vele vagy.

Ha mar nem leszel papucs es megmondod hogy vagy egyenrangu felkent kezel teged vagy konyec filma, akkor talan nem lesz ugyanez.

2016. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ti álló nap azt lesitek, mikor ír a másik, és abban a percben, de legkésőbb abban a félórában válaszoltok is? És ha éppen mással beszélgetsz? Főzöl? Tanulsz, alszol, ablakot pucolsz?
2016. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tippelek: 20-on aluli a barátnőd? Hisztis kamaszlányok tudnak ebből problémát csinálni. Nőként így látom.
2016. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!