Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? Ugy érzem nem adok annyit amennyit kívánna tőlem, vagy igen?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal nagyon komolyan tervezzünk jövöre szeretnénk összeköltözni. Tegnap feljött témába az orális szexnél ez a lenyelem vagy sem téma. Ő sosem kérte eddig meg mondta is h a helyemben ő sem tenné, de tegnap mikor rákérdeztem mondta h 1-2 azért jó lenne de nem erőlteti. Nagyon szeretem a párom és ezt simán bevállalnám érte mert előző kapcsolatban is csináltam már de utána nem éreztem ezt az egészet jónak. És most is ettől félek h ha megteszem legbelül nem érzem jól magam. Mit tanácsoltok h lehetne ezen változtatni? Akiknál ez jelen van a kapcsolatban sűrűbben kb heti szinten csináljátok mit tanácsoltok, hogyan tudnám leküzdeni ezt az érzést? Köszi a válaszokat! 25 nő

2016. febr. 25. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazábol rengeteg nyálat is lenyelsz csókolózás közben... A sperma pont ugyan úgy egy testnedv és kész... Ha hagyja, hogy szájba élvezés után smárolj vele, akkor nyeld le nyugodtan :)
2016. febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gondold vegig az egeszet logikusan. az hogy lenyeled es igy kenyezteted a parod, a jelenlbol fakad, a tmiatte dontesedbol, elhatrozasodbol, jelenlegi eletedbol.


de az hogy emiatt rosszul erezzed magad az csak az emberek altalanos megitelese miatt van, semmi koze a te dolgaidhoz. vagy lehet azert alakul ki rosz erzes meg tudod ha megtudnak a szuleid akkor nagyon elitelnenek. es hulyeseg, 100evve lezelotti dogmak amik csak akadalyoznak a boldogsagodban. le kell ezt tisztazd magadban, es akkor megszunik a rossz erzes.

2016. febr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan akinél utáltam lenyelni de még az orálist is mert annyira erős szaga és kesernyés az ize és ez akkor is igy volt ha előtte 5 perccel mosakodott. A mostaninak imádom csinálni mert nincs semmi szag és édeskés az ize :-) Ezen is nagyon sok múlik szerintem! Erőltetni viszont nem szabad.
2016. febr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az íze azon múlik, mit eszel.
2016. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem nyelem le, mert fos az íze, és a fizikai élvezeten ez semmit nem változtat, mivel akkor már rég elment a férfi. Ha fejben meg attól izgul fel, hogy egy számomra kellemetlen és gusztustalan dolgot kell tegyek, akkor amúgy is vannak bajok. Én hagyom, hogy a párom a számba menjen el, de az már őt sem érdekli, hogy lenyelem vagy sem.
2016. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fuj, én le nem nyelném!
2016. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"de az hogy emiatt rosszul erezzed magad az csak az emberek altalanos megitelese miatt van"

Nem, kedves 2-es. Kérdező szerintem fizikai rosszullétről írt. Sok esetben ugyanis a testidegen fehérje hasfájást, hányingert, szédülést okoz.

2016. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!