Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra közben milyen...

Fogyókúra közben milyen gyakran tartotok "zabanapot"? Ilyenkor azt és annyit esztek amennyit akartok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
zabanapot sosem. utalom ha televagyok na meg nem is egeszseges. viszont hetente egyszer ketszer eszek edesseget beepitve a kaloriaadagomba.
2011. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogyókúra nem arról szól, hogy bármit meg kéne vonnod magadtól. Ha jól fogyókúrázol akkor nem érzed azt hogy rád jön a zabálhatnék.
2011. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban! Ha zabanap tör rád, falásroham, akkor azt nem tolerálni kell, hanem megszűntetni az okát.

Én mindent megeszek, a hangsúly a mértéken van, és a minőségen. Nem eszem mű kaját, inkább egy órával tovább vagyok a konyhában, de akkor tudom mi van abban a bolognaiban.. A reggeli nálam kiadós és laktató (tk. kenyér felvágottal vagy joghurt zabpehellyel, tízóraira gyümölcs, ebédre teljesen normális étel, fél adag, uzsira másik fele, vacsira gyümölcs vagy főtt tojás, felvágott magában, stb.)

Nekem ez nem éhezés, szépen rá lehet állni. Édességet magamtól nem eszek, ha munkahelyen megkínálnak elfogadom, de ez nem mindennapos. Sütemémes sosem voltam, nálam az ebéd fontos, annak kell isteni finomnak lennie, és így nem lesz falásrohamom.

Szervezd át az étrendedet, és menni fog!

2011. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!