Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ki járt már idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ki járt már idősebb pasival? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Az idősebb 15-20 év vagy több
2010. márc. 31. 22:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez, nekem is a 20-25 évvel idősebbek "tetszenek" (nem szeretem ezt a szót). Bár még konkrétan nem volt kapcsolatom, de csak jót tudok mondani róluk. Senki nem tud úgy udvarolni, mint ők :):) Épp a múltkor udvarolt egy férfi, és hihetetlen, tényleg, félelmetesen jól csinálta, pedig egyszerűen csak udvarias volt :):) Emellett viszont fiatalos is, csak egyszerűen férfi is volt :):) Ebből a dologból viszont nem lett semmi, mert másé a szívem :)
2010. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
21:19 - A 4. kommentelő vagyok. Persze, hogy gondoltam rá! Arra is gondoltam, hogy amikor ő már 60 éves lesz, én még csak 44. Valószínűleg akkor már nem fogja úgy bírni, mint ami nekem az "ideális" lenne, de nem érdekel. Meg még sok egyéb másba is belegondoltam, ami a nagy korkülönbség miatt gondot okozhat majd. De ezek összesen nem érnek fel azzal, amit ő érzelmileg tud nekem nyújtani. A szex nem irányítja ilyen szinten az életemet. Vannak annál fontosabb dolgok. Nekem elsősorban a lelke kell, és nem a teste (bár azért is teljesen odavagyok).
2010. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
úristen ekkora korkülömbségek....és még én aggódok hogy a 6 és fél év vajon sok-e mert most ismerkedek egy fiúval...hát mindenkinek sok sikert,minél tovább legyetek együtt :)
2010. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
7%
Jártam egy 73 évvel idősebb palival, de nem állt fel neki ezért otthagytam.Xd
2010. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A negyven éves nők nem arról híresek, hogy állandóan szexelni akarnak a párjukkal. Ezért is keresnek mást a párjuk, vagy nem ez a valóság?
2010. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Enyém 25 évvel idősebb, és köszönjük, jól vagyunk:P Sokkal értelmesebb mint a korombeliek, nem csak dugni akar, nem öltözik úgy mint egy nő(csőgatya, stbXD) és tud gyerekes is lenni ha kell:P
2010. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Ezaz!!! Vetesd el magad vele, addig mondd meg, hogy nem hiszel a házasság előtti szexben, és majd a nászéjszakán, amikor jönne az aktus, mondd el neki, h igazából pasi vagy, és még van farkad... egyből szívroham, és örökölsz egy csomót!
2010. ápr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

23:14

Amiket leírtál a barátodról, azt akár rólam is írhattad volna, pedig csak 23 éves vagyok. Azért az én korosztályomban is vannak normális palik, nem csak a 30as 40esek között.

2010. ápr. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Nekem volt egy 20évvel idősebb párom jól meg voltunk de a távolág közbe szólt

Most pedig egy 15évvel idősebb pasit szeretek akiknek barátője van:(

2010. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az már túl idős
2017. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!