Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és nagyon megtetszett egy 35 éves pasi. A gond az, hogy még nem volt barátnője, és a legjobb barátja szerint még szűz. Arról szó sincs, hogy meleg, a probléma az, hogy annyira szereti a motorját, hogy nem szeretne családot, meg semmi párkapcsolatot. Pedig nagyon rendes ember, már többször is beszélgettem vele. A kérdés az, hogy valahogy el tudnám csábítani? Vagy ha eddig nem volt senkije akkor ez reménytelen?
2011. okt. 25. 17:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
35 éves korig nem volt semmi akkor túl sok reményt nem fűznék hozzá, persze ez egyéni vélemény. Ha csak tetszik akkor inkább módosíts irányt és keress egy olyan pasit aki férfi is és nem mondjuk egy motorra izgul :) 21/F
2011. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki szereti a motorját nem jelenti, hogy nincs legalábbis szexpartnere. Ha mégsics és nem is volt 35 évesen, akkor valami igen nagy gond van vele, hidd el.
2011. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

NAGYON szereti a motorját... !!! JUUJ!

Na ezen most röhögtem.

Na hallod... a meleg barátom otthon szülei kérésére nem mondhatja el a család többi tagjának, hogy meleg. Úgyhogy neki azért "nincs barátnője", mert "még nem áll készen rá", vagy mittudomén...

De nincs olyan egészséges 35 éves férfi, aki ne vágyna egy nőre. Legalább szexelni. Szóval ott a pasiban vmi nagyon rendben. Inkább kerüld el! XD

20L

2011. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35 éves, nem meleg és, ha még szűz, akkor valószínű, hogy vágyik egy nőre(ki van éhezve), csak gyerekeket nem szeretne, vagy csak alkalmi kapcsolatot. Minél nőiesebben, sexybben viselkedj, hogy meglássa benned a lehetőséget. Minden esetre próbáld megtudni, hogy mit szeretne pontosan, alkalmit vagy tartósat. Én is motorozok, sokat húzom a gázt és vágyom a szabadságra, de ettől még párkapcsolatban élek. Ahogy mondtad szereti a motorját, a motorozás pedig egy életstílus, ha komolyan veszi az ember. Ezt egy nő vagy elfogadja, vagy nem, vagy a férfi igazodik, de ebben a helyzetben ez esélytelennek tűnik.
2011. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De a legjobb barátjával, aki a szomszédja kibeszéltük, és ő mondta, hogy ha nem dolgozik vagy motorozik, mindig otthon ül, nem jár semmilyen szórakozóhelyre, még kocsmába sem megy vele iszogatni. Még soha nem látta nővel. Azt is mondta, ha látnak egy jó csajt akkor ő is mondja, hogy milyen jól néz ki, meg motorral dudálgat is nekik. A barátja szerint valamiért fél a nőktől, mert mindig zavarban van, akár milyen nővel beszél, és nem engedi őket közel magához.
2011. okt. 25. 18:03
 6/21 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy pici a kukija,nem kell itt rögtön homárságra gondolni.Egyébként,ahogy azt mindig és sokat is emlegetem,minden bánatra jó a motor!
2011. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy leteszem a jogsit motorra és veszek egyet, hátha úgy több esélyem lenne, mint motoros csaj:D
2011. okt. 25. 18:07
 8/21 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél motoros rucit és kérd meg,hogy felszállhass fel mögé a mocira.Olcsóbban megúszod..-)
2011. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
-fel.:)
2011. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem csábítsd el miniszoknyában bugyi nélkűl villants neki, nézd a reakcióját!

Aztán ha látod hogy tetszik neki, teperd le!

De lehet kicsi a kukaca tényleg, ne nevesd ki emiatt!

2011. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!