Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni? Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolatban vagyok, amely alatt többször voltak hullámvölgyek . Ha vitáztunk általában én voltam az, aki a végén bocsánatot kért.

Egy hete a barátnőm feltűnően sokat keresett, éreztem , hogy valami megváltozott . Aztán mondta is . Szerinte el távolodtunk egymástól . Nem éreztem , de azért oda figyeltem . Egy hét alatt fordult a kocka, sok szép reggeli üzenetet hagytam neki reggel, virágok stb.

Azota sokszor fel sem hív . Igazából olyan ez az egész, hogy egyszer normálisan beszél velem, egyszer pedig bunkozik.

Nem vagyok otthon. Látom , hogy fent van Facebookon , nem keres. Ha felhívom előadja , hogy már megint rosszkor hívom, épen takarít vagy valami . Valamikor meg csak ugy felhív, mintha mi sem történt volna , elkezd valamiről beszélni velem ... Miert csinálja ezt ?!


2016. febr. 26. 12:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg meg akarom kérdezni mi baj van, rögtön vitázik velem ..
2016. febr. 26. 12:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek így sok értelme nincs az biztos.
2016. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem a csajod örül neki, hogy bármit meg tehet veled, hiszen hagyod. Nem hinném, hogy hosszú távú lesz a dolog. Ülj le beszélj vele, gondold át a dolgaitokat és dönts. 23/N
2016. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lelki beteg valami végett.

Régen nem volt valami nagy csalódása? Emiatt nem merne kötődni, stb.?

Odabent neki nincs egészen rendben valami.

2016. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy volt neki. Többször észre vettem, hogy nem hisz nekem, annak ellenére, hogy okot sem adok rá. Sokszor csak az érzéseimet akarom kimutatni, de rögtön hátsó szándéknak veszi.
2016. febr. 26. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen itt semmi nagy lelki probléma, egyszerűen ráunt az egészre. Kötődik hozzád, szakítani nem akar, de igazán már nem kellesz neki. Ennyi az egész. Ezért érzi úgy, hogy eltávolodtatok, ezért nem keres már annyit, mert mióta még jobban odafigyelsz rá, egyre 'terhesebbé' válik neki ez az egész. Időnként persze jó, hogy vagy neki, mikor épp olyan kedve van, de nagyrészt már inkább lelépne. Én a helyedben nem hagynám, hogy nagyon elfajuljanak a dolgok, mert ebből nagyon csúnya szakítás lesz.
2016. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os. Pont a lelki sérülések miatt lesz ilyen egy nő. Ez a kiinduló alapja. Még beszélni sem akar róla, pedig az lenne a legfontosabb. A kommunikáció szükséges hogy ezeket a lelki terheket ledobja magáról és megnyíljon. Senki sem gondolatolvasó.

A kommunikáció, empátia és tolerancia hiánya, háttérbe szorulása miatt megy tönkre egy kapcsolat.

Lelki gondok végett lesz bizonytalan egy nő, ilyen helyzetben.

2016. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Lehet neked is igazad, elismerem. De hidd el, hogy nem kell ahhoz lelki probléma, hogy így viselkedjen egy lány, ugyanilyen, ha egyszerűen csak nem kell már neki a kapcsolat, csak éretlen hozzá, hogy ezt felismerje. Nőként mondom, saját tapasztalatból.

2016. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!