Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalás? Nagyon bűntudato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Nagyon bűntudatom van miatta.

Figyelt kérdés

Voltam bulizni pár haverommal, köztük egy sráccal akivel 5 éves korunk óta barátok vagyunk, soha nem volt köztünk semmi, én próbáltam segíteni neki barátnőt szerezni, ő is segített nekem, ha valakitől tanácsot akartam kérni.

Nemrég viszont mondta, hogy volt egy idő mikor szerelmes volt belém, de már nem.

Kicsit rosszul érzem magam azóta is, hogy úgy beszéltem neki párkapcsolati dolgokról, hogy közben engem szeretett, elég rosszul eshetett neki.

Nos, kicsit spiccesen rámtört ez a bűntudat, és nem tudtam mit csináljak, elég sokat ölelgettem őt buliban..

Viszont nem akarok tőle semmit a barátságon kívül. Ráadásul van barátom, akibe szerelmes vagyok. Fel se merült bennem, hogy a haverommal kavarjak, nem akartam csókot, szexet még annyira se, egyszerűen barátilag nagyon szeretem, és ezt valami nagyon béna módon próbáltam kimutatni. (Rám egyáltalán nem jellemző az ölelgetés, utálom ha valaki hozzám ér)


Jogosan van bűntudatom? El kéne mondanom a páromnak?


22/L


2016. febr. 27. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez mèg nem megcsalás,de ha csók lesz kèsöbb az már az.Ne engedd túl közel magadhoz se lelkileg se testileg,ha nem akarsz töle semmit.
2016. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 1-2 évente tudunk találkozni, szóval nem a "legközelebb"-en aggódok, hanem azon ami már történt :/
2016. febr. 27. 20:14
 3/7 ~OnLány~ ***** válasza:

Persze hogy bűntudatod van. Szerelmes vagy,nem csaltad meg,viszont úgy érzed helytelen dolgot csináltál.

Ami amúgy tényleg nem megcsalás,én is öleltem már meg egy barátom.

De ha tényleg nem volt több,akkor nem tartozol neki magyarázattal,nem kell semmiről sem beszámolnod,hiszen semmi rosszat nem tettél. :)

2016. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem történt semmi. Ilyesmivel ne fáraszd a barátodat, mert a végén még túlgondolja a helyzetet.
2016. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VirágésBence ***** válasza:
Ez nem megcsalás és mivel nem úgy gondoltad ezért felesleges ezzel idegesítened, viszont a haverral lehet tisztázni kéne, mertha máshogy értette, elmondja valakinek és visszajut a barátod fülébe akkor abból már lehet gondod.
2016. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez lófa@sz, nem megcsalás.
2016. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, viszont ha bűntudatot okozott pár ölelés akkor a háttérben van egy kis érzelem. Ha valóban barát akkor magabiztosan elsiklasz felette, mert baráti érzelmek vannak mögötte. Így viszont valószínűleg picit többet érzel iránta mint barát. Lehet csak fellángolás attól hogy azt mondta szeret, imponál neked, viszont mindig benned lesz ez!

Inkább mondd el, mert ha visszajut hozzá mástól, nagyobbat üt a dolog, főleg ha még valaki fűszerezi is...

2016. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!