Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tanácsot adnátok abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot adnátok abban a helyzetben, ha egy férfi így viselkedik a párjával? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy egy nő mikor érezheti úgy, hogy a férfi magatartása rá nézve romboló? Egy éve vagyunk együtt a barátommal. Ő 39, én pedig 23 éves vagyok. Már 3 hónapja jártunk, amikor kiderült róla, hogy viszonylag komoly alkoholproblémái vannak. Úgy döntöttem segítek neki kilábalni ebből, mert egy igazán odaadó és jólelkű ember, és nem mellesleg nagyon megszerettem addigra. Több hónapnyi küszködés árán jutottunk el odáig, hogy 2 hónapja egyáltalán nem iszik. Nos, azonban úgy érzem, a női önbecsülésemet ássa alá ilyesféle kijelentéseivel: "Olyan nővel álmodtam, ha a férfiaknak nem lenne lelke, megcsalnák vele, ez meg az micsoda nő, ő forgolódik más nők után, sose kéne neki jó nő, mert az mindenkinek kell" - és hasonlók. A jelenlétemben is leplezetlenül megfigyel minden felbukkanó nőt, tényleg szinte kivétel nélkül fürkészi őket. Felhoztam neki, hogy ezek nekem bántóak tudnak lenni, de ő állítása szerint ezt nem érezte át. Rákérdeztem, számára konkrétan milyen a szép nő, erre a válasza: Ha majd lát egyet, akkor mutatni fogja nekem. Efféle válasz helyénvaló lenne egy olyan férfitől, aki valóban szereti a választottját? Az előző barátom velem egykorú volt, az együtt töltött másfél év alatt sohasem tett hasonló dolgokat. Évek óta heti három-négy alkalommal edzek, tudatosan étkezem, tehát nem hanyagolom el magam. Ő ezzel szemben túlsúlyos, nem végez testmozgást, mégsem éreztettem vele soha, semmilyen módon, hogy nem elég nekem. Sőt, inkább igyekeztem boldoggá tenni, támogatni. Ez a viselkedés normális lenne egy férfitől, vagy túl sokat néztem el neki, ezáltal megalázva saját magam? Úgy érzem, nem becsül meg, mint nőt, mint társat.
2016. febr. 27. 21:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nők... Fogjátok fel, egy férfi mindig meg fogja nézni a többi nőt, akár tetszik neki, akár nem - sőt, neketek is akár tetszik, akár nem. Lépjetek ezen tovább!
2016. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

11-es nem azon van a hangsúly, hogy megnéz másokat az utcán. Habár kezelhetné diszkrétebb módon a szemkordinációs mozgását...

Azon van a hangsúly, hogy egy igazi tapló.

Úgy beszél a barátnőjével/ről, mint egy darab húsról. A kutyákkal is különbül bánnak. Irtó pofátlan, gusztustalan, egy tahó, akit vaslapáttal csapnék agyon.

Ha nekem mondani ilyet a párom, elküldeném, vagy otthagynám azon nyomban.


Ne hagyd magad, ez a férfi nyílvánvalóan kihasznál téged.

Egy sikertelen 40 éves, aki lelkiterrorban tart téged, hogy legyen aki mosson, főzzön rá, és kielégítse egyéb vágyait. Dobd ki a fenébe, mert ez az ember a legnagyobb paraszt a parasztok közül is.

2016. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Így van, nekem nem okoz problémát, ha megnéz egy csinos nőtársam, na de ilyen téren is bőven túllépi a határt, a kijelentéseiről nem is beszélve... Nem is tudom, hogy tudtam ennyire vak lenni. Köszönöm a válaszokat, itt már valóban nem lehet más döntést hozni, mint véget vetni. Egyrészről a mai napig nem érti, mi a gond ezzel, másrészről még hiszem, hogy megtalálom azt, akivel kölcsönösen építhetjük, boldoggá tehetjük egymást. :-)
2016. febr. 27. 23:17
 14/19 anonim ***** válasza:
Hajrá akkor, örülök, hogy beláttad, mi a következő lépés! Bátor dolog volt, remélem, találsz egy hozzád hasonlót, akit megérdemelsz. :)
2016. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

"Neki alkalmi munkái vannak, most akar a BKV-hoz buszsofőrnek menni, de nagyon lassan halad vele."


Ez azzzz! Egy alkohol problémákkal küszködő ember szeretne buszsofőr lenni. Te meg elhiszed. :D


Lassan halad. Még nem kapta vissza a jogsiját? Vagy miért?

2016. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
És a tanács: hagyd a francba az alkesz gyökeret.
2016. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, 1 éve kapta vissza a jogsiját, és tavaly nyáron munkaügyin keresztül ingyen letette a C, és a D kategóriás jogsit. Ehhez képest még csak mostanában jelentkezett sofőri munkákra. Nem igazán tetszik a munkáltatóknak, hogy az önéletrajzában csak néhány év bejelentett munka szerepel, akár 1-2 éves hézagokkal.
2016. febr. 28. 00:06
 18/19 omba ***** válasza:
100%

"a rózsaszín köd annyira elvakított," - de már oszlik, helyes.

ISZONYÚ nagy segítséget adtál neki, hogy kihoztad a piálásból - a talpadat kéne nyalogatnia, e helyett bunkózik.


Ne hagyd leépíteni magad, az önbecsülésedet, semmit.

Ő, aki nem ér semmit emberileg, férfiként, perspektívaként se - ha visszakapja (!!!) a jogsiját, talán felveszik buszsofőrnek... szánalmas

2016. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valahol te is érzed, hogy ez már abszurd. Hogy lehet, hogy itteni kommentek kellenek a megerősítéshez??


Szakíts. Ne sajnáld, nem érdemli meg. Nem segélyszervezet vagy.

2016. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!