Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne ez esetben tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne ez esetben tenni?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, 1 éve és 4 hónapja van egy barátnőm.

Sajnos ritkán tudunk találkozni, mert messze élünk egymástól.

Mindennap beszélünk viberen, és telefonon is.

A problémám ezzel kapcsolatos.

Nagyon sokszor van az, hogy már-már elvárja, hogy mindig telefonáljunk, beszéljünk.

Ha munkahelyen nem írok neki egyből,már megsértődik, "nekem esik", hogy nem igaz, nem tudom megírni, hogy dolgom van.

Sokszor utólag írtam meg, bocsánat drágám sok a munka, s mindig bedurcizik felnőtt nő létére.

Vagy nálunk mindig Szombat délelőtt van takarítás, bevásárlás, s szerinte keveset beszélünk ilyenkor. Ami így nem igaz, mert reggeli előtt is beszéltünk telefonon egy negyed órát, boltba menet is vagy felet, és hazaértem, takarítás előtt is egy kicsit. S besértődött, mikor azt mondtam, dolgom van.

Én megértem, hogy ő akkor ér rá jobban, mert senki nem zavarja a családban, de néha már úgy érzem,megfojt.

A minap is, úgy megnéztem volna egy filmet, vagy akármit, de már másfél órája beszéltünk viberen...

Nekem is jól esik, ha hallhatom a hangját, de amikor már vagy 4-5 órát telóztunk,kicsit terhes.... Ha finoman megjegyzem, megsértődik.

Tegnap is elmentem délután unokatestvéreimhez meg tesómékhoz, 3 órát s kiakadt, hogy jól van menj, ne keress, hagyj békén.

Ami neked sok telózás,másnak kevés.

Sokszor már kényszernek érzem a beszélgetéseket.

Nem azt mondom keveset,

de ez már kicsit sok.

Nekem is megvan a magam dolga.

Én szeretem őt, de már kezd terhesnek lenni.

Ti mit tennétek?

Ti is órrákat telefonáltok a párotokkal?


2016. febr. 28. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy neki nincs saját élete, erősen függ tőled. Ez pedig nem egészséges.

Mi is napi szinten beszélgetünk a párommal, de abszolút megértjük mindketten, ha a másiknak dolga van, vagy egyszerűen csak mást szeretne csinálni. Nincs belőle sértődés, tudjuk, hogy lesz másik lehetőség.

Ha valami rosszul esik is, azt nem sértődéssel reagáljuk le, hanem értelmes, felnőtt ember módjára jelezzük egymásnak.

2016. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ezt már többször is kérdezted, és mindig leírjuk, hogy hagyd a pi.csába.

De még mindig nyúzzátok egymást.


Ebben az esetben viszont úgy gondolom, hogy élvezed a helyeztet, és igazából csak dicsekedni jársz fel ide, hogy mennyire meg van érted őrülve.


Ragaszd egy szikszalaggal a füledre a telefonod, hogy halljad, ha csörög, és azonnal fel tudd venni.

Vagy a homlokodra, hogy lásd ha ír viberen.


És közben mosolyogj.

2016. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Második te miről beszélsz?
2016. febr. 28. 16:59
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem írtam ide ki mégkérdést
2016. febr. 28. 17:00
 5/19 anonim ***** válasza:
azt lehet tenni , megmondod neki ,hogy az összes telefont feldarabolod egy macsettával ,ha nem hagyja abba a hosszas pofázásokat és írosgatásokat.
2016. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De utána mindig megbékél.

Sokszor volt , hogy inkább kinyomtam a netet, s nem írtam neki órákig, hogy vegye már észre magát.

2016. febr. 28. 17:08
 7/19 anonim ***** válasza:
Kérdező csoda hogy egy ilyen agresszív majomnak,mint Te bnője van!Bár szerintem lapát lesz a vége-)
2016. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ez jó:D :D

Mondtam neki tegnap is, hogy ne haragudj, dolgom van, nem érek rá egész nap telózni.

Úgy rám csapta a telefont, csak úgy zörgött:D

Lehet bunkó volta, de megírtam neki, hogy moderálja már magát, s majd ha lehiggad,beszélünk.

2016. febr. 28. 17:10
 9/19 anonim ***** válasza:

de miért TELEFONÁLTOK?

miért nem beszéltek messengeren, vagy viberen üzenetekkel? én is szeretek sokat beszélni a barátommal, de telefonálni nem szeretek, meg időm se lenne, viszont üzenetet gyorsabban lehet írni meg ugye nem igényel folyamatos figyelmet

2016. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Miért is lennék agresszív majom elárulnád?

szerintem pont, hogy nekem vannak kötél idegeim.

Akkor ha már ilyen okos vagy, akkor áruld már el nekem, hogy egy folyton ordítozó, követelőző barátnővel mit csináljak?

Szépen megmondtam neki, hogy ne haragudj,dolgom van, a Szombat délelőtt ilyen, hogy nekem is ki kell vennem a részem(ha még itthon élek) a dolgokban.

Nem mondhatja, hogy keveset beszélünk. Reggel, mihelyt felkelek beszélünk, munkába menet is, ebéd szünetemben is, ha megyek haza akkor is, ezenkívül sokat beszélünk amúgy is.

a vége az, mindig én kérek bocsánatot.

A munkahelyemen is írok neki, (ha nem írok egyből, már megsértődik.)

2016. febr. 28. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!