Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hát nem is tudom, hol kezdjem..Szoval van egy 3 éves kapcsoatom, de miota elkezdtem külföldön gyárban dolgozni, mér egyáltaléán nem vagyunk jol, alig találkozunk stb.. De abarátom, nagyon rendes fiú... nah, itt jön a bökkenö. Megismertem ott egy fút, vagyis hát 12 évvel idösebb nálam... nyomul, minden. és nemtudom, kiverni a fejemböl, állandoan jön puszilgat, ölel.. besokalltam, félek..szakitottunk, vagyis inkább szuneteluk a barátommal... azt a fiut pedig krülni akarom. de foyammatosan ir nekem. de nekem van egy olyan lrzésem, hogy csak egy dologra kellek neki. fogalmam sincs, hogy mit tegyek..
2016. febr. 28. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
és nem tudod kezelni, ha nyomilnak rád? állísd le az illetőt. nem kell befeküdni valaki alá csak azért mert nyomul rád.
2016. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!