Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani akar csak gerinctelen módon akarja elérni a párom?

Figyelt kérdés
Szóval az van h 7 év után megcsalt egy töle 10 évvel idősebb nővel,mert sajnos nem mutattam ki eléggé mennyire szeretem és nem is szexeltem vele fizikai munka miatt minden életerőm elhagyott tudom hogy nem kifogás,de ő azt gondolta nem szeretem.Megbeszéltük h vége a megcsalásnak és megakarja menteni a kapcsolatunkat ő is egy hónapig próbálkoztam majd elköltöztem és aztán abba maradtunk hogy külön élünk egy ideig.egyszer hazamentem és rájöttem még mindig csal azzal a nővel,bár nem találkoznak.pár hete elvileg szakitottak tényleg(sztem kirugta a nő hiszen elérte célját,mert csak arra hajtott h szétmenjünk ezt infók alapjén gondolom)2 hónapja élünk külön,de alig beszél velem a problémákról nem hajlandó söt ilyen kérdéseimre nem is reagál elsem olvassa az üzeneteimet.én nagyon szenvedek,mert mindent megtennék csak,hogy rendbe jöhessünk hiszen én is ugyanugy előidéztem a dolgokat.Ti mit gondoltok?

2016. febr. 29. 13:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ugy fest a dolog,hogy nektek van igazatok mivel ma azt mondta sok gondja van és nem tudja a nyakába venni az enyémet is ...szóvel ez már nem a mi problémánk csak az enyém. én ezt nem tudom kezelni,inkább meghalnék ha tudnék :(
2016. márc. 1. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!