Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémás NŐ jelöltem. Kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás NŐ jelöltem. Kéne valami építő Jellegű tanács, vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lányka és vízöntők vagyunk mindketten (azt most nem kérem hogy hányan nem hisznek benne) és 3x randiztunk és semmit nem csinált csak hagyta hogy "kényeztessem" fogjam a kezét, puszilgassam, megcsókoljam és egyébként rengeteget beszél :( de megértjük egymást valamilyen szinten és az már elég ok hogy nagyon akarjam...

MSN-eztünk sokat... és hát az derült ki hogy valójában nem tudja eldönteni hogy akar-e velem járni vagy nem XD, aztán 16nap után én már besokalltam, hogy miért nem lehet egy ilyen egyszerű kérdésre válaszolni és elküldtem xyz-be...és másnap írta hogy nem tudom mi volt velem tegnap XD

A lány okos és szeretni való és kiszámíthatatlan, mint én :S

szóval mit tegyek, ha azt mondja hogy jólesett neki, de nem tud többet mondani egy talánnál???


2010. ápr. 1. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
XDből látom,hogy te már meghülyültél
2010. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ááá a lányokat nem érti senkisem.
2010. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
férfiakat még úgysem..
2010. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
persze persze -.- a lányokat meg még úgyse...:D
2010. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
na most nem egészen a kérdésre írok: én is vízöntő vagyok és én is csinálok ilyeneket és ugyanez van velem is hogy fogalmam sincs mit csinálok. mintha egy másik személy lennék, tehát ha vízöntő akkor ezt el kell fogadni.személy szerint én is soknak tartom ezt a 16 hónapnyi hezitálást, én leülnék vele megbeszélni NEM MSNEN és akkor biztos hogy tudna dönteni. sok szerencsét! 16/F
2010. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hallod.. 27 napja hajtok egy lányra - és ő még mindig bizonytalan - de látom rajta hogy akarja - elvileg nagy sebet ütött rajta a régi pasija - szóval szerintem csak idő


22F

2010. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Érdekesek a lányok (no, meg persze mi fiúk is azok vagyunk). Azért pár randi után, ha már hagyta, hogy megcsókold, tudnia kell, hogy mit akar. Ha kellemes volt veled, akkor akar téged és ezt be is valja. Ha pedig nem votl kellemes a veled való együtlét, akkor illene azt mondani, hogy bocsi, nekem nem ez kell. Szerintem a második eset áll fenn, de egyszerűbb téged talánokkal hitegetni és megtartani, amíg egy olyan srác kerül a közelébe, akive el tudja magát képzelni.

Állítsd válaszút elé, akar veled járni vagy sem. A talán válasz = a NEMmel. Ha ekkor is marad a "talánnál", felejtsd el. Lehet, hogy jelentkezni fog 1-2 hét után, ha ráébredt, hogy kellesz neki, de az is lehet, hogy nem.

2010. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 vízöntő passzolna? Nem lehet, hogy ő inkább egy kevésbé problémás=kiszámíthatóbb jegyre vágyik?:)
2010. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebből így nem lesz semmi. Vagy eldönti mit akar, és kiáll a döntése mellett, vagy feladja a bizonytalanság miatt. Tapasztalat. Attól is függ, mennyire türelmes.
2010. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ő lehet türelmes, de én már besokalok ismét, ha nem tud 3 napon belül 1x fél órát találkozni


20F

2010. ápr. 3. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!