Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan négy hónapja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan négy hónapja, hogy szakítottunk. Mit tegyek? Van értelme írni neki?

Figyelt kérdés

Én azóta minden megpróbáltam, hogy elfelejtsem, de révén annak, hogy úgy váltunk el, hogy majd pár év múlva, ha odakerülök, ahol ő is van, és még mindig van a vágy, akkor folytatjuk, és szebb lesz minden, mint valaha. Gondolom ennek köszönhető, hogy egyszerűen nem megy az elfelejtés. Rengeteg jelentkező lenne, de egyszerűen nem tudok belekezdeni semmibe, nem is akarok.

Négy hónapja nem is kommunikáltunk nagyon semmilyen formában. Születésnapra kaptam egy "Boldog születésnapot!" című köszöntést, és ennyiben ki is merült az egész. Még valamikor egy hónapja egy rendezvényen összefutottunk személyesen, oda is jött hozzám, puszi-puszi, de érdemlegesen nem tudtunk beszélni, ugyanis el akartam kerülni a sírást, így nem tudtam megszólalni... De azóta semmi.

Egy pár hete mesélte a barátnőm, hogy együtt nyaraltak. (családi összeköttetések révén) És sokat beszélgettek rólam. És barátnőm szerint igazából még sokat jelentek, neki is nehéz az egész, és miattam van ez így, hogy nem vagyunk együtt, és nem kommunikálunk, illetve az én érdekemben. És hogy ezt nagyon jól csinálja, és hogy nagyon nagyot nőtt a szemében a srác ezzel a tettel.

Én nekem azóta is vágyam, hogy beszéljünk, mert ez így nem állapot. Illetve, lehet, hogy a legeslegrosszabb ötlet, de akarom, mert kell, mert nem bírom. Tudni akarok róla, akarom, hogy tudjon rólam, el ne felejtsen.

De nem tudom, hogy milyen módon jelentkezhetnék úgy, hogy az ne legyen rámenős, ne legyen bántó, megalázó. Annyira hiányzik, annyira nem tudom túltenni magam rajta. Kérlek, segítsetek!


2008. szept. 20. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy még ő is érez irántad,de ha egyikőtök se lép akkor ez soha nem fog kiderülni.Én a helyedben írnék neki egy e-mailt,mármint ha van erre lehetőséged vagy akár egy sms-t hogy mi van vele?Ha érdekled valószínűleg fel fog hívni,a következményekből meg le tudod szűrni hogy lehet e folytatás.
2008. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a nyáron még írtam neki, hogy utálom, hogy nem tudok róla, és hogy az egyik pillanatról a másikra nem bírom elviselni, hogy nem tudok róla, meg mittudomén. Vissza is írt egy teljesen semleges tartalmú levelet, visszakérdezett, hogy velem mi újság, mit csinálok mostanában, én válaszoltam, és írtam, hogy jó lenne néha hallani róla, hogy hogy van, mit csinál, és hogy írjon, jól jönne, és szükségem lenne rá. De azóta se írt. Tehát én megadtam a lehetőséget, meg tudattam, hogy várom, de ő nem tesz semmit. A barátnőm szerint az én érdekemben, mert ha egyszer felhívna, akkor megőrülnék, és várnám, hogy legközelebb is fel fog, és aztán is, meg aztán is.. és igaza van, de akkor is akarom. És mivel, hogy én megmondtam, hogy én várom az üzenetét, de nem akarok erőlködni, nyomulni, így hogy néz ki, ha mégis én írok rá. Azt mondja a barátnőm, hogy minden csak az én érdekemben van. És ha egy iskolába kerülünk (ami még azért odébb van), akkor nem ad nekünk egy hetet és úgyis egymáséi leszünk. De ez hülyeség, mert addig én háromszor beleőrülök a helyzetbe. Mit tudok tenni???
2008. szept. 20. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a sarkamra állnék, határozottan írnék neki msnen vagy valahol, hogy beszélni akarok vele csak ennyit. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy azt se tudjátok miért szakítottatok. Szóval szerintem mindenképpen megérdemel ez a kapcsolat meg te is annyit, hogy legalább megbeszélitek személyesen, hogy mit miért meg miért nem. Szóval csak keményen, ha akarsz vmit. A tehetetlenség és a tudatlanság a legnagyobb ellenség.
2008. szept. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát. ez fura. ha ennyire egymásra vagytok hangolódva, akkor miért szakítottatok?

ha szakítottatok valami miatt, akkor arra talán a4 hónap elég volt, hogy átgondoljátok mit akartok. akár kezdhetnétek újra. de azt jó lenne tudni, hogy ő is szeretné-e, nehogy elronstad az életét. úgy értem, ha már nagy nehezen túltette magát rajtad és estleg más érdekli, akkor nem biztos, hogy jó ötlet újra próbálkozni.

2008. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kapd oboázd le 7-év után biztos már elefántfül méretű a nagyajka de hajrá és tudod a mondást miből lesz a jó feleség
2015. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!