Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás? Sziasztok! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Sziasztok! Egy 28 éves férfiról van szó, akivel lassan egy éve ismerjük egymást. Elsőre teljesen normálisnak tűnt, a szokásos, kedves, barátságos, udvarias, megértő blabla.

Figyelt kérdés
Én úgy álltam hozzá, hogy ebből lehetne párkapcsolat is, amint jobban megismerjük egymást, nem csak alkalmi dolog. Kb.2hónapja megkérdeztem tőle, hogy tul. Képp. Mit szeretne tőlem, norm. Választ nem tudott adni, és a végére kiderült, hogy ő nem szeretne leragadni egy nőnél, de szüksége van vkire aki törődik vele. :S Ezek után úgy döntöttem megszakítok vele mindent, de kb 3hét után megint felhívott, hogy találkozzunk stb. találkoztunk, nagyon jó volt minden. A lényeg h amikor együtt vagyunk teljesen olyan érzésem van, hogy szerelmes csak nem vallja be magának. Mivel tudnék nála olyan hatást elérni, hogy megváltozzon a gondolkozásmódja? Pasik válaszát is várom, de csak komolyan. Köszi! L/23
2010. ápr. 1. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha egy év alatt nem ragaszkodik hozzád úgy ahogy kellene, akkor szerintem érdemes megfontolnod és esetleg továbblépned, de előtte mindenképp tisztázd vele mi okból gondolkodsz ilyen lépésen, hátha észhezkap és elmondja valójában mit érez. 23/F
2010. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akar megváltozni, akkor semmit sem tehetsz. Valamilyen szinten biztos tetszel neki, de mivel nem akarja lekötni magát, így nem valószínű, hogy hosszú távra alkalmas lenne számodra.
2010. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Én is attól tartok h hosszútávon nem menne a dolog... csak azt nem értem, miért féltékenykedik, és ragaszkodik, amikor konkrétan elmondtam neki elég durván hogy nem akarok így tőle semmit... :/
2010. ápr. 1. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert tetszel neki és meg akar kapni. Mi másért?
2010. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még maga sem tudja igazán, hogy valójában mit is akar. Azt írtad, hogy nem akar leragadni senkinél de azért mégis jó lenne ha lenne mellette valaki. Lehet hogy nincs tisztában az érzéseiddel vagy nem értette meg hogy neked tényleg komolyak lennének a szándékaid vele. Vagy csak fél a pofára eséstől, de ha eluralkodik rajta a magány akkor meg keres, mert tudja hogy te még ott vagy. Csak úgy tudod megoldani a helyzetet ha döntés helyzet elé állítod, és ha nemet mond, mert fél akkor ne foglalkozz vele többet ha úgy látod hogy tényleg nem tesz semmit, de akkor te is légy határozott és ne azon legyél hogy na most talán összejöhet a dolog , na talán most és így tovább. F27
2010. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van... megpróbálom, aztán meglátjuk mi lesz belőle... köszi!
2010. ápr. 1. 18:46
 7/8 A kérdező kommentje:
ja... és amúgy tudja hogy én szerettem volna ha komolyra fordul kettőnk között.. elmondtam neki ezt is...
2010. ápr. 1. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt embernek nemigen változik a személyisége, legfeljebb úgy tesz.
2010. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!