Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik voltatok hasonló helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltatok hasonló helyzetben, mit tettetek és mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nem igazán tanácsot szeretnék kérni, inkább tényleg történetek érdekelnének, ki hogyan élt meg egy hasonló szituációt, mit tett és mi lett a vége.

Egy alapból nagyon jól működő, majdnem egy éves kapcsolatról van szó, amibe az egyik fél egy hat-hét éves párkapcsolatból érkezett. Körülbelül 4-6 hónap után kezdett újra társat keresni, különösebb elképzelés nélkül, szexkapcsolattól kezdve komolyig bármi belefért volna. De nemcsak ezzel kapcsolatban nem voltak szilárd elképzelései, de az élet más területén sem.

A másik fél ambiciózus, sokkal gyorsabb, hevesebb és fiatalabb. A kapcsolat viharosan gyorsan haladt, nagyon nagy a boldogság, sok a közös program, és a két fél olyan dolgokat mondott el a másiknak, amit senki másnak. Inspirálták, motiválták egymást, segítettek egymásnak kibontakozni. Minden téren kiegészítik egymást, de a két fél tűz és víz.

Az, aki a hosszú kapcsolatból lépett ki, bizonytalan, nem látja maga előtt azt, hogy összeköltözzenek úgy fél év múlva, meg úgy semmi biztosat, míg a másik fél ezt sokkal jobban erőltette.

Mind a ketten hibáztak: az egyik fél nem vette figyelembe, hogy a párja lassabb, és sok traumát az előző kapcsolatból még nem dolgozott fel, a másik viszont ezzel érzelmi bizonytalanságot okozott.

Ez most szakítással végződött, de valójában egyik fél sem akarta, és teljesen világos, hogy jelenleg ennek nincs vége. Mind a ketten hibáztak, hülyén intézték, annak, aki bizonytalan volt, mindenképpen idő kell, hogy mindent végiggondoljon, és helyretegye magát fejben, mert tényleg nemcsak a párkapcsolatban volt bizonytalan, hanem munkahelyben, hobbiban, stb.

Beszélgetnek, jelenleg még cseten (három napja történt az eset), látszik, hogy mind a ketten szeretik a másikat, és szeretnék megoldani. Még nagyon friss a dolog, ezért ugyan az egyik részről már vannak ötletek, de még nem meri ezeket felhozni, csak szép lassan...


2016. márc. 4. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Aranyos lánynak tűnsz, akit a csapodár, érzelmileg elköteleződni képtelen pasija (önbecsüléssel rendelkező nőknek ott lett volna vége, hogy a asi párt kezdett keresni mellettük...) meggyőzőtt róla, hogy milyen gonoszan viselkedett vele. Ne legyél lúzer.
2016. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon hülyén fogalmaztam, bocsánatot kérek, nem gondoltam bele, hogy másoknak nem teljesen világos az, ami nekem az :).

Nem mellettem kezdett társat keresni, hanem a 4-6 hónappal azután, hogy kilépett az előző kapcsolatából. Elnézést, kicsit érzelmileg szét vagyok esve. :)

2016. márc. 4. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt valakivel meg kellene beszéld aki megért aki bir psihologiai képességgel. én is birok de nem hiszem hogy tul közel lennék hogy ezt el is tudd mondani. max privátba... Lehel.
2016. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!