Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha összejöv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha összejövök egy fiúval, azon kezdek el aggódni, hogy nem fog szeretni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert nem tartod magad szeretetre méltónak. Velem is ez van, ettől szenvedtem szinte minden kapcsolatomban. Nem egyszerű. :/


F

2016. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert sokat csalódtál, nem bízol a másik félben és magadat sem tudod elfogadni.
2016. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert önbizalom hiányos vagy. Képtelen vagy felfogni, hogy képes valaki szeretni téged, mivel te magadat sem szereted. Ha majd megszereted saját magadat, akkor végre el fogod hinni, hogy más is tud szeretni téged.
2016. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert nincs egészséges önképed.
2016. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mert túlzottan igényled a szeretetet, bár nem írtad, hogy ez korábbi rossz tapasztalataidból ered-e. Én is ilyen vagyok különben.
2016. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, volt már pár rossz tapasztalatom.. Sőt, szinte csak azok voltak. Így már nem tudom elhinni, hogy bárki is szerethetne engem és tényleg velem akar lenni. :(
2016. márc. 4. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Én szeretlek téged, nagyon. :*
2016. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is téged!
2016. márc. 4. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Hozzám jössz feleségül? :*
2016. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen hosszúak voltak ezek a rossz tapasztalatok és hogyan értej véget? Te szeretted őket? Nem pasiztál a hátuk mögött?
2016. ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!