Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogom tudni egyszer úgy szeretni, mint régen?

Figyelt kérdés
A régi barátnőmnek barátja van. Négy éve voltunk együtt csak rövid ideig.Velem szakítottak. Soha nem tudtam feledni, pedig voltak lányok az életemben. Most is van már két éve. Most, hogy megtudtam a régi barátnőm már túl van rajtam és mással van. Nagyon rosszul esik, az jár a fejemben az a fiú mivel jobb, több nálam. A lány akivel vagyok nagyon szeret engem, de én mégsem tudom úgy mint a régit. Nagyon különböző egyéniségek. A mostani kedves, nem hisztis. A régi óriási hisztiket csapott és lekezelő volt velem. Mégis a régit jobban szerettem. Nem tudom mit tegyek, nem fér, hogy ilyenekre gondolok, bűntudatom van. Mit tegyek ?

2016. márc. 2. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik kicsit, hogy elvesztetted a "tárgyat, a tulajdonodat" amivel nem tudsz megbírkózni....4 év nagy idő addig nem volt gond? Miért csak akkor amikor lett valakije?
2016. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!