Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül érzem magam, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam, annak ellenére hogy kapcsolatban élek. Mi lehet a legjobb megoldás számomra? 20 L

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve alkotunk egy párt, az első 2 év gyönyörű volt együtt, mindenben passzoltunk, minden nap valami szebb és mélyebb érzéseket változtunk ki egymásból. Néha veszekedtünk,de hamar ki is békültünk.

Aztán később felmerültek problémák, amik ugyan nem voltak megoldhatatlanok, mégis egyedül hagyott velük, ez nagyon megviselt. Kibékültünk, de semmi sem olyan mint azelőtt. Megváltozott.

Pár hete azon gondolkozok, hogy jobb lenne nekünk külön, mégis ragaszkodok hozzá, sokat jelent nekem.

Kb 2 éve nem képes kimondani azt a szót h szeretlek, amikor rá kérdezek úgy tesz mintha minden nap mondaná és minden a legnagyobb rendben lenne.

Lehangol a viselkedése, minden rossz döntésem a szememre veti, nem támogat semmiben, úgy érzem magam, mintha egy tárgyként kezelne, folyamatosan kritikákat kapok tőle, egy kedves szava sincs hozzám. Sokszor szerettem volna megbeszélni a továbbiakat, de tereli a témát, viccnek reagálja le vagy azt veti a szememre h ismét veszekedni akarok.

Mit tanácsoltok?


2016. márc. 4. 22:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Így érzem én is. Nagyobb a ragaszkodás mint a szerelem.
2016. márc. 5. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!