Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ennyire nyomorult vagyok, vagy természetes, hogy még valahol szeretem, és látni akarom?

Figyelt kérdés

Barátom kedden msn-en dobott, egy hónap járás után. (azért msn-en, mert nem bírna a szemembe nézni -.-) Azt mondta azért, mert nem szeret. Reggel óta ezen gondolkodott, állítólag, de azelőtt nem.

Szerdán mondtam neki msn-en, hogy beszélni akarok vele, de azt mondta beszéljük meg ott. Azt mondta, hogy szeret még mindig, de piszkálták vele hogy kicsi vagyok hozzá, és ezen felhúzta magát, és azért szakított. Megjegyzem, ő 8. osztályos, én meg 7.-es.

Ma az udvaron láttam, a hajam mögül ránéztem, és nézett engem... Következő szünetbe úgy kiakartam volna menni, annyira jól esett volna látni. Aztán némán elsétálni mellette. :S Nem jönnék vele újra össze, mégis, ha soha többé nem láthatnám, fájna.

Ez veletek is volt már így, hogy valakit akit utáltál, azért még látni akartál...?


2010. ápr. 1. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
tanulj inkább.
2010. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kár ilyen korban ezeken görcsölni, később majd megtalálod az igazit, lépj tovább
2010. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlackSword ***** válasza:
UHH... Tényleg degenerált a mai fiatalság... Ügyesek vagytok... gratula... Ne akard, hogy jobban kommentáljam...
2010. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tanulok, ha ez vigasztal valakit... :D Eleget.

Amúgy visszaolvasva, kicsit tényleg nevetségesen hangzik az egész... Tudom. Meg ebbe azért nem lehet pár sorból belelátni, azzal is tisztába vagyok.

2010. ápr. 1. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:

"láttam, a hajam mögül ránéztem"


na ez elég nyomorult..

2010. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!