Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy unalmas partnerrel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy unalmas partnerrel van jövője egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Egy jó éve vagyunk együtt.Szeretem de unatkozom mellette,nincs egy közös témánk,nem sokat beszélgetünk,még akkor se ha elmegyünk valahova.Nevetni se nevetünk.Úgymond csak éldegélünk egymás mellett.Szerintem ez nem oké így,de félek lépni,mert eddig soha senkit nem szerettem eddig így.Az ágyban sem úgy műkődnek a dolgok ahogy kellene.Mit javasoltok? 28/N

2016. márc. 6. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már csak az érdekelne, mit is szeretsz benne, ha a leírtak nem működnek.
2016. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. És nem is értem, hogyan érezhetsz ekkora szeretetet, ha halálra unod magad vele, inkább csak megszokás amit érzel.
2016. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis minden rossz vele,de félsz egyedül maradni.

Te is tudod,hogy ez nem helyes.Gyűjts bátorságot a továbblépéshez.

2016. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis mi az ami miatt úgy érzed, hogy soha nem szerettél senki mást még így? Miért szereted őt ennyire, ha nem is igazán jó?
2016. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező kb.mint 2nyugdijas, gratulálni tudok hozzá,inkább akkor lennék egyedül!
2016. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmondani hogy mit szeretek benne.
2016. márc. 6. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Lapát!
2016. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Talán csak a biztonságos jövőt látom benne.Gondoskodó,odaadó,és véleményem szerint egy fantasztikus családfő lenne belőle.Lehet ki tudom zökkenteni az unalmas kis megszokott életéből.
2016. márc. 6. 16:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felrázni a kapcsolatotokat, de ha nem sikerül, inkább ne folytassátok együtt, mert ha vele nem sikerül, és így alapítotok közös családot, akkor fog valaki kizökkenteni, amikor már házas leszel és gyerek is lesz, úgy meg sokkal rosszabb.
2016. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem már csak megszokásból vagy vele. Így ennek nincs értelme, előbb-utóbb úgyis rossz vége lenne pl. Megcsalás (akkor is, ha hűséges típus vagy, simán beleszerethetsz egy izgalmasabb emberbe), vagy eltűnik a szex, vagy frusztrált leszel... Lépj ki minél hamarabb ebből a kapcsolatból.
2016. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!