Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mifele viselkedesi formak ezek nala? Miert csinalja ezeket?

Figyelt kérdés

Mostansag erdekes es egyben zavaro dologra figyeltem fel.

A parom a szuleim elott dokkal kedvesebb es torodobb velem.

Elottuk nem beszel csunyan. Olelget. Becez stb.

De ha utana kettesben maradunk akkor szinte kofordul onmagabol. Kritizal..karomkosik.colyzon cseszeget...es peraze tavolsagtarto.


Szerintem ez undorito lepmutato viselkedes.


Es ha ezt szova teszem akkor letagadja hogy O bezteg ugyanolyan mindic. Es haerges is az is MIATTAM van es MAGAMNAK koszonhetem

Ez igy milyen felfogas?


Eddig azt hittem hogy en vagyok tul erzekeny es valoban nem viselkecik maskepp.

De anyumnak is feltunt ez az ellentmondasos modor


Plusz mostanaban -ha poenbol is- de panszkodik rolam masok elott a fulem hallatara.

Pl. Ma este a vehetesi stilusomat panaszolta apamnak....meg a modoromat szokta...


Engem ezek taszitanak


2016. márc. 6. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most kérdőre vonom a helyesírásodat, akkor gondolom azzal fogsz védekezni, hogy "teloról írok".
2016. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lépesmézit nekije.

Valamiért képmutató, így van. Gondolom be akar vágódni a csontig benyalással. De ne itt kérdezz minket, hanem pipázás helyett most egyszer más miatt tátsd ki a szádat és kérdezz rá, hogy miért csinálja ezt?

2016. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Illetve tortent ma meg valami ami nagyon bant es jatalmas csalodas volt szamomra.

Tegnap este bejott a melohelyemre mert sehitseget kertem Tole erre osszevesztunk es kozolte hogy O tobbet nekem nem segit...

Oke.

Ma felhiv hogy akkor ma is segit.de csak mert jon az apam is.

Semmit sem szoltam a telefonban.

Erre ordit velem hogy "valaszoljal mar mikor zarsz be es mikorra menjek b...eg"

Es kiderult hogy mindezeket au ocsmanysagokat a sajat occse mellett ulve mondta nekem es ram.

Tehat a tesoja mindent hallott es meg en szegyellem magam most. Ugyerzem megalazott elotte.

Tehat ez milyen dolog?

Hogy ha mergesek vagyunk a masikra akkor undoritoan beszelunk vele masok elott meg ha telefonban is?


Amikor szova tettem neki ismet en voltam a hibas.hogy MAGAMNAK koszonhetem mert felidegesitem.

2016. márc. 6. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rövid leszek: hagyd ott mielőbb, a saját érdekedben.
2016. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dobd már ki ezt a hülyét!!

Mit agyalsz ezen?? Ez egy képtszínű,képmutató számító ember. A szüleidnél akar bevágódni hogy kihasználhassa őket valamivel.

Ahogy meg veled bánik az gyerekes sértődösdi.

Ha taszit akkor egyértelmű hogy mit kell tenned.

Ellenszenves ember.Szabadulj meg tőle.

2016. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omba ***** válasza:

"Szerintem ez undorito lepmutato viselkedes. " - szerintem is.

Mindegy mi az oka: selejt.

2016. márc. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki, de nagyon gyorsan.
2016. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki.Ennyi a történet.
2016. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!