Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent elrontottam! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent elrontottam! Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Nem voltam a párom mellett, amikor szüksége lett volna rám :( Úgy érzem, hogy a világom a darabjaira hullott. Ennyire kilátástalannak még sohasem éreztem a helyzetem. Ezt csak az tudja igazán megérteni, aki tényleg szerelmes. Aki csak oltogatni vagy trollkodni akar, az inkább ne is írjon. Köszönöm.


Veszekedtünk a párommal, kicsit egyedül akartam lenni, hogy átgondoljam a dolgokat, de neki ez idő alatt pánikrohama volt, és én nem voltam mellette :( pedig megígértem, hogy mindig mellette leszek, hogy bármikor hívhat, ha baj van. És erre nem voltam mellette :((

A bocsánatkérésen már túl vagyunk. Van rá esély, hogy jóvá tehessem?


2016. márc. 7. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Facepalm
2016. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem tudsz mindig ott lenni ha rohama lesz. Veszekedni is fogtok. Voltam pánikbeteg, még mielőtt azt hinnéd, hogy nem tudom h milyen az.
2016. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te hibád, nyugodj meg:)

Nem vagytok összenőve,nem lehetsz mindig mellette.

2016. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak tudjátok ez így annyira rossz :(( Mert tényleg akkor nem voltam mellette, amikor szüksége lett volna rám :( Szerintem ezzel a bűntudattal soha nem fogok tudni megbékélni
2016. márc. 7. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is kicsit hasonlóan jártam nemrég... Nagyon rossz napja volt,aztán veszekedtünk,elvesztettem a türelmem és és rontottam a helyzeten.. Szegény amúgy sem túl stabil lelkileg. Szerintem éreztesd vele,hogy nagyon szereted és nem direkt hagytad bajban. Legyél vele figyelmes! Komoly kapcsolatban biztos meg tudjátok beszélni és megbocsát.
2016. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:

Akkor leírom még egyszer; nem fogsz tudni vele mindig ott lenni. Az én párom epilepsziás, abszolút figyelek rá emiatt. Néha a stressz is kihozhatja. Ügyelünk rá, hogy rendesen szedje a gyógyszert, eleget pihenjen stb. De ha veszekedés kerül a sor (nem szokott, max vita lenni), akkor is megmondom tisztelettel az őszinte véleményem.

Oké, hogy vannak betegségek, de a kapcsolatnak sztem nagyon nem tesz jót, ha a másik betegsége miatt visszanyelsz mindent és hímestojásként bánsz vele. Én biztos h nem várnám el.

2016. márc. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Állandóan felhozza ezt a tegnapi dolgot és már egyszerűen nem bírom. Annyira fáj nekem, hogy neki is fáj, ráadásul a tudat, hogy én okoztam neki ezt az egészet, egyszerűen megöl. Kicsinál totálisan.
2016. márc. 8. 13:02
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
Aha, akkor még bűntudatot is kelt benned. Egy főnyeremény ez a fickó
2016. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

NEM te okoztad, ne beszéld be ezt magadnak, és ne hagyd, hogy a párod rád nyomja. Nem te tehetsz arról, hogy beteg. Kezeltetnie kell magát, ha esetleg eddig még ez nem történt meg, gyógyszeres és egyéb terápiákkal jelentős javulás érhető el.

Persze törekednetek kell mindig a békés rendezésre egy-egy problémánál, mert az erős stressz előhozhatja a rohamot. De ehhez ketten kelletek, nem lehet úgy megoldani, hogy te inkább mindig engedsz.

2016. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Már sikerült kibékülnünk, de attól félek, hogy ez a tüske mindig itt marad nekünk.
2016. márc. 8. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!