Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam, nem tisztel, akkor nincs is esélye az egésznek?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű .

Én 21/F ő 20/ L . Fél éve együtt élünk , 9 hónapja vagyunk együtt .

A viták legtöbbször úgy végződnek, hogy én megyek bocsánatot kérni .

Többet keresem mint ő engem, többször hívom fel. Nem érzem, hogy tisztelne, talán ezért, talán másért . Ha beszélek hozzá nem figyel rám .

Röviden : eljátszottam a büszkeségem jo párszor, ezért azt érzi (vagy tudja) , hogy mindent megtehet, úgy is itt leszek .

Minden nappal egyre rosszabb, mert úgy se fog ő jönni es ő keresni , ha en nem megyek pedig az van, hogy biztos haragszom ra .


Próbáltam azt is , hogy nem kezdeményezek , akkor mindig ossze veszünk, mert érezhető lesz a feszültség köztünk ..


Vissza lehet ezt nyerni ?


2016. febr. 1. 09:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
már elköltözött tőled?
2016. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miket rontottál el?
2016. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Együtt élünk, de minden nappal egyre kevesebbet beszélünk, ha nincs itthon , vagy en dolgozom .

Nekem nincs kedvem folyton keresni, ő meg nem keres . Ha beszélünk akkor is alig alig válaszol, de keresni egyáltalán nem keres.


Ezt rontottam el, hogy könyörögtem neki mikor úgy volt szakitunk, azota elszaladt vele a ló . El tűrtem neki mindent . Bármi baja volt nem szóltam , hiába alapvető egy kapcsolatban amit a gondjai miatt nem volt hajlandó megtenni . Hiába hiányzott nekem, vagy szükségem volt arra, hogy 2 hét után szeretkezzunk, nem szóltam .

2016. febr. 1. 10:05
 4/17 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasgasd ezt,hasznos lehet.

Állj a sarkadra,ami nem egyenlő a bunkósággal.

+ hónap után nem érezted kicsit korainak az összeköltözést?

Most már mindegy utólag.

2016. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Bence_ ***** válasza:
Egy olyan nővel élsz aki mást szeret. Tisztelni akkor fog bárki is h te elkezded magad tisztelni. Tojsz a saját fejedre mert egy olyan ember után rohangálsz aki tojik rád. Hidd el minden ember úgy van összerakva, hogy ami fontos a számára arra időt szán. Neki mas fontos, hiszen ha te,lennél fontos akkor rád figyelne.
2016. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól látod a dolgokat, már csak azt nem értem, miért nem költöztök szét...
2016. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A könyv ugyan elég feminista,de számodra is hasznos lehet.
2016. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem érdemes kínlódni.

Állandóan veszekedtek, boldogtalan vagy, nem látom okát, hogy vele maradj.

Van az úgy hogy nem működik, akkor tudni kell időben kiszállni. Nálatok most jött el az ideje.

2016. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a könyvet ! Mindenképp megnézem .

Nem éreztem korainak, akkor minden jo volt .


Most elmondtam neki, hogy 5 napja úgy érzem megint minden az en hibám, mindenért en küzdök, elegem van .. Erre közölte, hogy nem minden rólam szól ..... Mintha nekem ez annyira jo lenne

2016. febr. 1. 10:29
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezek után meg sem merem kérdezni, hogy szexuális téren mi a helyzet? Ott is csak Te nyomulsz?

Egy jól működő párkapcsolat alapja a kölcsönös vonzalom és törődés, ami nálatok finoman szólva nincs meg. Ha Te úgy érzed mindent megteszel a párodért és Ő önként nem viszonozza ezt akkor ezt érthetően és világosan közölni kell vele. Nem kell vádaskodni, nem kell veszekedni, csak közlöd mire lenne szükséged. Ha a partnered ezt érti meg, akkor veszed a motyód és keresel valakit aki odafigyel Rád és akivel boldog leszel.

Nincs ezen mit rágódni.....vállald fel a döntésed és lépjél tovább!!!

37F

2016. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!