Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Agyonkorlátozott barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyonkorlátozott barátnőm most éli ki magát más pasikkal miközben az én párom?

Figyelt kérdés

Barátnőmet szigoruan nevelték.nem nagyon voltak barátai. Suli és otthon közöttüozgott. Tanult szinte mindig. Szülei nagynehezen elengedték pestre egyetemre. Így tavaly szeptember óta kollégista pesten.

Kiszabadult a kalitkából és most 20 évesen ha buli van rengeteget iszik. Haverjait ölelgetni. Egyikükkel rendszeresen együtt aludt (csak alvás volt).

Aztán megismertem és rájöttem hogy milyen szép belülről még mindig. Így beleszeretettem. Kaptam tőle egy esélyt, h legyünk egy pár ( második párja vagyok. előző 1 hónapos kapcsolata volt egy kolis sráccal)

Annak ellenére h együttvagyunk nem mondjuk el a barátainak, mert engem nagoyn utálnak. S természetesen a barátnőm hagyja magát ölelgetni. Az együttalvás már nincs, amiért persze hisztizik az illető.


Barátnőmnek mondtam h jó lenne ha visszafogná magát. S ne puszilgasson ölelgessen boldog boldogtalant, és ne iygyon. Erre ő csak annyit mondott h ő most éli ki magát, mert neki kimaradt a gimis a szerelem és gimis bulik. Én pedig ezt nem tudom tolerálni. Én nem bulizok szinte semmit. Én már túl vagyok rég ezen a kroszakon. Nem akarok vele szakítani mert ha nem iszik akkor tényleg nagyon jó társam. 6 éve nem volt barátnőm. Szóval őt nem dobom el csak úgy.

Hogy csitithatnám le? Vagy nézzem még egy ideig azt h mások karjában van bulikban? Mégis mit tehetnék? Kérlek segítsetek

27F



2016. márc. 9. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Annak ellenére h együttvagyunk nem mondjuk el a barátainak, mert engem nagoyn utálnak."

Miért utálnak?

Milyen kapcsolat az, ahol nem vállalják fel egymást a pár?


"Egyetlen kikapcsolodásunk a közös filmezés, főzés. Én nem szeretek sehova se járni."

Én jóval idősebb vagyok nálad, de nem bírnám elviselni, ha állandóan otthon kéne filmezni a párommal.

Egyszerűen nem illetek össze. Más a személyiségetek.


"Nyáron hozzám költözik, akkkor majd lenyugszik mert nem lesznek haverok"

Kétlem. Majd lesznek újak egyrész, másrészt meg milyen élet az, ha semmit nem csinálsz, csak otthon vagy mindig? Itt most nem csak bulizásra gondolok, hanem bármilyen programra.


Nem lesz ez a kapcsolat hosszútávú, ez egészen biztos. Csoda, ha a nyárig kitart.

2016. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Rossz hatással vannak rá. Elzüllik teljesen. S most már ne potoljon semmit, már késő. Ennyi idősen már komoly kapcsolat kell neki. S én ezt megahatom neki
2016. márc. 10. 11:37
 13/15 anonim ***** válasza:

" S most már ne potoljon semmit, már késő. Ennyi idősen már komoly kapcsolat kell neki. S én ezt megahatom neki"


Minden korban lehet bulizni. 30-40-50 felett is.

A bulizás nem zárja ki a komoly kapcsolatot.

Menj vele te is. Nehogy mér 20 évesen a TV előtt kuksoljon állandóan.

2016. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 omba ***** válasza:

Nem tudsz te neki semmit megadni. Ugyanolyan érdekesség vagy, mint a buli, meg a piálás... 21 éves embernek hogy volna bármi is késő?


Kétszer már sikerült nőt szerezned, sikerülni fog harmadszor is, tán nem 6 év után, de azért láss neki.


Őt meg ne korlátozd, mintha az apja volnál.

2016. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Úr isten.

Ki vagy te, hogy megmond, mi kell neki és mi nem?

Semmi közöd hozzá. Nem fog sokáig tartani ez a kapcsolatod, ha ennyire be akarod korlátozni.

Te sem azt akarod, hogy boldog legyen, hanem magadhoz akarod láncolni. Tedd csak meg, aztán gyere gyk-ra és siránkozz, hogy miért nem boldog a párod mikor jajj te vagy a tökéletes férfi számára és mindent megadsz neki.


Ha ő nem erre vágyik, akkor sose fogod tudni boldoggá tenni.

2016. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!