Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket nem zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavar néha, hogy alacsonyabb a párotok?

Figyelt kérdés

Ez persze azokhoz szól, akiknek alacsonyabb. Én 5 centivel vagyok magasabb a barátomnál, és nagyon imádom, soha nem hagynám el ezért, de ha őszinte akarok lenni, egy kicsit zavar a dolog. Olyan jó lenne néha kihúzni magam mellette, felvenni egy csinos magassarkút randira, vagy hozzábújni pl tánc közben. Sokszor olyan nagy behemótnak érzem magam mellette, pedig nem vagyok egy kövér vagy nagydarab csaj (177 cm, 55 kg).

Ti nem éreztek néha így, lányok? El fog múlni ez az érzés idővel?


2016. márc. 9. 19:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 centi volt a különbség, és nem zavart.

Igaz, jó lett volna hozzá bújni, meg fizikailag is felnézni rá, de istenkém, ez van, attól szerettem.


Mikor viszont elkezdett heti, majd heti 3-4x-i szinten rinyálni, hogy ő alacsony, meg gáz, stb., na onnantól kezdve szerintem is az volt. Nem sokkal később szakítottam is vele, mert már zavart az állandó hisztije, plusz nem is éreztette velem, hogy szeret, hogy nőnek tart...

2016. márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Soha nem fog elmulni. Nalam egyre csak rosszabb lett. A keteves kapcsolatbol tartas es hatproblemakkal tavoztam, mert annyira probaltam a 174 cm-s magassagomat osszenyomni, hogy vegul 169 cm-sre preseltem magam a rossz tartassal. Masfel ev aktiv jogazas utan sikerult helyre raknom magam, es utana megfogadtam, hogy alacsony sracot soha tobbe. Sajnalom, meg felszines vagyok meg dog, de soha tobbe nem fogom magam rosszul meg behemotnak erezni (174/54 kg). Szeresd nyugodtan, de ez az erzes sosem fog elmulni es sosem fogod tudni kihuzni magad mellette es buszken vegigsetalni vele. Ez van.
2016. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!