Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki úgyhogy A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki úgyhogy A kapcsolatból B-be ugrott és nem volt jó neki neaggyisten megbánta?

Figyelt kérdés

ha volt leírhatjátok akár privibe is de kommentbe jobb lenne :)

(lány vagyok de nem ismerkedek)



2016. márc. 9. 21:36
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
Volt, de együtt maradtunk és átsegített a dolgon.
2016. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt. Aztán vissza A-ba és most abból is kilépek.
2016. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt. Nagyon megbantam. De mar keso...
2016. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mért bántad meg #3?
2016. márc. 9. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem nem volt, nem szoktam megbánni semmit, ha egy kapcsolatot lezárok, akkor annak oka van, és ha egy új kapcsolat elromlik, azt se bánom, kilépek belőle.


Viszont a barátnőm így járt... volt egy nagy szerelme, akivel együtt éltek. Viszont a férfi nem akart saját családot, a lány meg nagyon, ezért úgy döntött, inkább kilép a kapcsolatból. Megismerkedett valakivel, aki mindennel elhalmozta, szinte azonnal elvette volna feleségül, közös gyereket akart. A lány hónapokig vacillált, hogy lépjen-e, vagy sem, a férfi meg kitartóan udvarolt. A lány szakított a barátjával, és összeköltözött a másik férfival. Na akkor kimutatta a foga fehérjét... teljesen beteges dolgokat művelt, gyakorlatilag megfojtotta a lányt az állandó féltékenykedéssel, uralkodni akart felette. A lány nagyon nehezen tudott megszabadulni tőle, és a férfi a mai napig zaklatja.

2016. márc. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ötöshöz hasonlo sztorit tudok, csak ott a nő az agresszor és én voltam a cserbenhagyott, de eggyel korábbi kapcsolatban. viszont visszatáncolna az illető hozzám.


a kettes válasz meg nagyon nagy

2016. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!