Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Folyton változi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Folyton változik a barátom iránt érzett szerelmem

Figyelt kérdés

Reggel még úgy érzem, hogy sokat érzek iránta később meg semmit aztán megint igen egy nap 100 x változik a véleményem.

Nem ő tehet róla, nagyon rendesen bánik velem...


2015. nov. 3. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem szerelem, csak hála, vagy megalkuvás. De ezt te is tudod, ezért is undorító az, hogy hitelezés, mert valószínűleg ő többet érez irántad.
2015. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hitelezés=hitegeted
2015. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ez nem igaz ő világ legrendesebb pasija. Szeretem, de nincs bennem az a magas hőfokú láng. :(

Úgy érzem nála senki nem lehet jobb :(

2015. nov. 3. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan bonyolult ez. Ha szereted, akkor szereted, ha meg nem, akkor nem.
2015. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj, nálam is ez van :( Kíváncsi vagyok hogy veletek mi lesz... Én, ha találkozunk, úgy érzem hogy minden tökéletes, másnap már kétségek között vagyok, hogy fog-e ez működni egyáltalán, később ha ír mondjuk egy cukit, akkor szerelmes vagyok, ha nem ír vagy csak félszavakat akkor tuti hogy ő nem is szerelmes belém...

Mi két hónapja vagyunk együtt, és nem tudom hogy ezt meddig fogom tudni csinálni. Nem szoktak az érzéseim így hullámvasutazni :S

Ha gondolod majd írd meg hogy veletek mi lett. Ti mióta vagytok együtt?

2015. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
Bátyám/legjobb barátom is a világ legjobbjai között vannak számomra. Mégsem velük szeretném leélni az életem.
2015. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy nevezik, hogy valóság. A magas hőfokú láng minden kapcsolatban elmúlik idővel, és a kapcsolat minősége azon múlik, hogy átalakul-e kötődéssé, vagy sem. Akik mindig lángolásra vágynak, azok folyamatosan cserélgetik a párjukat, vagy megcsalják, mert az átlagos, hétköznapi szerelem nekik nem elég...
2015. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes, csak szereted.
2015. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 8: akkor nem lennének a rózsaszín ködös időszakok sem. Neked se sok hosszú távú kapcsolatod lehetett életedben, ha azt gondolod, hogy folyamatosan lángolni kell...
2015. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!