Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felbukkant régi új harmadik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbukkant régi új harmadik, szerintetek, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Friss fiatal házasok vagyunk párommal, én 28 feleségem 24 éves.

Már több int 10 éve vagyunk együtt és kicsit több mint fél éve vagyunk házasok, együtt élünk eg van egy gyönyörűszép kisfiunk,

egy héttel ezelőttig a világ talán legboldogabb embere voltam. Együtt eltöltött 10 évünk alatt persze voltak problémák, például a kapcsolatunkba

befurakodni próbálkozó harmadik fél és hasonlók, de végül megoldottuk a gondjainkat és együtt vagyunk, mert szeretjük egymást, második gyereken is

gondolkodunk, szóval látszólag minden rendben. Pár napja viszont minden hátsó szándék nélkül a böngészési előzményekben rátaláltam egy facebookos bejegyzésre, ami egy számomra ismeretle férfi

számára írt levélre mutatott. Ösztönösen éreztem, hogy valami nem stimmel, soha nem hallottam róla és gyanús, hogy késő éjjel mikor már alszom miért írkál párom egy

idegen pasinak...ekkor még nem törődtem komolyan a dologgal, de azért odafigyeltem és mikor már rendszeressé vált, hogy minden éjjel beszélt az illetővel, elkezdtem nyomozgatni, és mint kiderült,

egy friss facebook ismerős az illető, akivel nincsen egyetlen közös ismerőse se páromnak, tehát nem korábbi koléga vagy osztálytárs vagy ilyesmi. Figyeltem és párom viselkedése is megváltozott,

Telefonja állandóan a kezében vagy éjjel a párna alá dugva, néha egészen kivirágzott, felvillanyozott lett és zsongott mint egy szerelmes kis tini, egyretöbb dögös szelfi ami azelőtt egyáltalán nem volt jellemző stb. Nem vagyok rá büszke, de telepítettem egy olyan keylogger szoftvert képes minden facebookos akcióról képfelvételt és szöveg loggolást készíteni,

és így 1-2 napon belül kiderült, hogy párom egy volt exével beszélget titokban, aki egy a saját felesége elől titkolt kamu facebook profillal kereste meg feleségem. Ez a fickó korábban még mikor egészen gyerekek voltunk, már akkor is

megpróbálta megfúrni a kapcsolatunkat, de végül "elűztem", ám most ismét itt van és éjjelente meg napközben mikor dolgozok intenzíven beszélgetnek, mindketten tisztában vannak vele ,hogy a másiknak van párja (felesége/férje)

A fickó eléggé nyomulós stílusban írogat és utalgat, hogy hogy kinyalná, megdöntené a feleségemet, csókokat küld állandóan és "Édes"-nek, meg "Drágám"-nak és "Cicus"-nak megstb hívja párom, illetve mint megtudtam

feleségem valamilyen képeket is küldött neki, amire cserébe kapott egy álló péniszes fotót, mint reakció. Párom legalább nem becézgeti őt és csak "vigyorog" a nyomulós szövegekre, meg farokfotókra,

mintha tetszene is neki, de nem is gondolná a dolgot komolyan. Még néha viccelődnek is vele, hogy ha bealtatózna engem akkor nyugodtabban tudnának dumálni stb. Mint megtudtam hamarosan

egy találkát is meg akarnak ejteni, amikor én persze dolgozok.


Kérdésem az lenne hozzátok, mi a legjobb megoldás amit tehetek?

Nem akarom homokba dugni a fejem és várni, hogy "ha más kéne páromnak, akkor nem tervezné velem a köv. gyereket" tehát várok míg magától elmúlik a dolog... félek akármennyire is szeret a párom elcsavarhatja a fejét

Viszont agresszív módszert sem akarok alkalmazni, hogy jelenetet rendezek, szembesítem, hogy mit művelt és esetleg én írok a srácnak, hogy takaródjon a feleségem közeléből, vagy kitálalok levélben a srác feleségének


Arra gondoltam, hogy higgadtan leülök feleségemmel és mindent elmiondok neki, hogy szégyellem de kémkedtem utána és nem akarom letámadni, választás elé állítani, hogy válasszon a családja vagy a lehet hamarosan szeretője, meg ilyenek.

Elmondanám neki, hogy nem akarok féltékenyen örjöngeni és nem fogok nyomozni utána, de nagyon zavar a dolog, mert most komolyan, ki akar egy ilyen nyomulós szemétláda a felesége közeléb aki az álló farkát küldözgeti képekben.

Tényleg szeretem őt, tiszta szívemből és bánt, hogy kémkedtem utána, de nem hagyhatom hogy ez így menjen tovább. Megmondanám neki, hogy felnőttek módjára megbeszéljük a dolgot és elfelejtem neki ezt a kis botlást,

csak szabaduljon meg ettől az alaktól és legyünk újra egy boldog család. Szerintetek?



2016. márc. 10. 10:10
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Kicsit zavaros, néha kimaradtak szavak és össze-vissza fogalmaztam, de a lényeg érthető. Elnézést de az elmúlt napokban alig aludtam, enni sem bírok és a legszélsőségesebb érzelmek hullámoznak bennem kicsit szétszort vagyok, de privát levélben (még)részletesebben mesélek. Lányok, hölgyek, feleségek de akár férfiak fiúk, férjek bárki aki tud tanácsot adni kérem ne tartsa magában.
2016. márc. 10. 10:19
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Megvárnék egy randit, addig összehaverkodnék a csávó feleségével és a randira odamennék vele. Lenne ott baj :D
2016. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen érthető amit leírtál, érzi ezt az ember ha baj van, és ha baj van nem szégyen a kémkedés!

Igazság szerint ez a szituáció jelenleg már elég gázos, mert ha igazán szeretne nem csinálná... Mindenképpen szembesíteném, és ha letámadna, hogy mit kémkedek utána és neki állna még feljebb azonnal válás!

B lehetőség megvárod a talit és odamész személyesen és megkérdezed édesem ez mégis ki a fa*z, és mit csinálsz itt vele?


Bár ez mindenképp válás gyanús

2016. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Én elvinném a feleségem egy romantikus hétvégére a gyerek meg Legyen a nagyiéknál. Ha 10 éve együtt vagytok akkor Te vagy az egyetlen férfi a feleséged életében és úgy fest izzik a kisasszony vére.

Az,hogy leülsz vele megbeszélni jó ötlet, de én a körmére néznék annak a férfinak. Az ilyeneknek nem árt ha egy kicsit elagyabugyálják õket.

2016. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Először gondold át, van-e oka a feleségednek arra, hogy más férfiak kezdeményezéseit biztassa, tehát a szex rendben van-e, nincs-e elhanyagolva, dicséred-e, általában ezek szoktak az olyan dolgok lenni, amiket ha a nő nem kap meg, lehet, hogy befogadóbb lesz közeledésére. Ez mondjuk nyilván nem indok, ugyanannyira elfogadhatatlan a viselkedés így is, de ha esetleg rá tudsz jönni, van-e ilyesmi, esetleg próbálhatnál változtatni rajta, hidd el, akkor majd a lelkiismerete megszólal.

Ezzel egy időben esetleg nem romlott a kapcsolatotok? Esetleg direktbe rákérdezhetnél, hogy drágám, mostanában mintha nem lennél iylen-olyan amolyan, van valami oka, van valami gond?


Bár én jobb szeretem az egyenes megoldást, mond meg neki, hogy véletlenül rábukkantál a beszélgetésre, és vond kérdőre. Ilyenkor megvan az esélye, hogy védekezésképpen visszatámad ("Miért nyomozol utánam?" és társai). Mondjuk én úgy érzem, nem igazán kell ettől aggódni, szerintem a párod csak játszadozik és nem gondolja komolyan, hogy ténylegesen megcsal, bár ez így önmagában is elég megalázó szerintem.

2016. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, egyszerre reagálnék is mindegyikre:


#2 (10:26)

Az biztos, lenne pár kínos csend :) de viccet félretéve nem akarom egy ilyen gyerekes szembesítéssel elrontani a dolgot.


#3 10:30

Igen, szerintem is ha alapos gyanú van rá, akkor természetes, hogy "az ember félti a helyét ott, ahol szeretik". Igazából nekem is eszembe jutott, hogy odamegyek, de az mégtovább tetézné a kémkedés dolgot, hogy követem is. Igazából abból a két beszélgetésből amit sikerült elfognom az jött le, hogy párom egyelőre nem randiként, hanem csak régi ismerősök találkájaként futnának össze. Válást nem akarom, mert úgy érzem szeret nagyon, csak félek, hogy kellő mennyiségű ostromlás és időráfordítással esetleg emberünk révbe érhet és egyer elcsavarja párom fejét.


#4 (10:31)

Igen az jó ötlet, mindenképpen szeretnék vele beszélni, nem letámadni, hanem felnőttek módjára leülni és megbeszélni, hogy ez nekem nagyon fáj és nem tetszik, szóval jó lenne eltüntetni ezt a férget az életéből...életünkből.


Mindensetree végződjék akárhogy is, a feleségének írok egy kitálaló levelet. Ezen a kamu facebook profilon csak ilyen párkereső csoportokban van meg szinte csak női ismerősei vannak...a saját kapcsolatomtól függetlenül tartozom ezzel szegény lánynak.

2016. márc. 10. 10:44
 7/35 anonim ***** válasza:
23%
14 eves gyerek volt, amikor osszejottetek, most pedig valodi tapasztalatok nelkuli csaladanya, minden atmenet nelkul. Ha te oszinten hitted hogy ebbol barmi jo kisulhet, akkor ferfi letedre nagyon naiv vagy. Ki fogja elni magat ugyis, vagy veled vagy nelkuled, ha nem most akkor egy ev mulva, ket ev mulva massal. Teljesen mindegy mit csinalsz.
2016. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

#3 voltam

Nézd, az hogy a férfi a farkáról küld képet, és ez tetszik a feleségednek vigyorog rajta meg becézgeti és ez is tetszik neki nem jelent jót!

Ez bőven túlmutat azon, hogy összefutunk csak úgy beszélgetni, nem hiába rejtegeti a telefonját... Ő is tudja, hogy ez nem normális és ha te tennél ilyen fordítva... Hát valószínűleg nem tennéd zsebre amit tőle kapsz...


Mivel szereted még egy dolgot tehetsz, amit itt valaki írt is. Elviszed wellnes hétvégére, még a tali előtt, érezteted vele mennyire fontos, kicsit elhalmozod. Még nem tett semmit, szóval még nincs veszve semmi!

Ha ezután is találkozik vele, és az üzenetekből több is kiderül, úgy is leírnák, akkor te mindent megtettél, hatni akartál rá, szeretted tisztelted megbecsülted, de ez volt az ő döntése...


Még ez egy alternatív lehetőség, talán a legjobb is, valószínűleg így cselekednék ha a te helyzetedben lennék.

2016. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

#5 (10:35) Sunshinedoll

Nos első gondolatai menkem is ezek voltak, de erre nem lehet panasza. Mindig odafigyelek rá, kényeztetem, kedveskedek neki akár szavakkal akár mással és minden tőlem telhetőt megteszek, hogy nőnek érezhesse magát és megadok mindent ami telik tőlem. Az ágyban nincs probléma, habár a korén kelések, sok munka kései hazaérés miatt sokszor fáradt vagyok estére és ritkult a szex, ám a minőségére nem lehet panasz. Utóbbi napokban bevallom a féltékenységtől vezérelve kicsit megerőltettem és odatettem magam...hogy mégis csak érezze, hogy 10 év alatt azért (nem önfényezésből mondom) alaposan és profin kiismertem a testét :) Szóval nem hiszem ,hogy gond lenne ezzel. Én is mindig abban bízom, hogy a lelkiismerete majd megszólal, hogy mellettem a helye és nincs szüksége másra...utóbbi napokban mégfigyelmesebb és kadvesebb vagyok vele, és titkon mikor hajnalban megnézem a beszélgetéseit abban bízom majd meglátok valami olyat, hogy "sajnálom, de én szeretem a férjem és nem akarom becsapni, inkább hagyjuk egymást" vagy ilyesmi...

2016. márc. 10. 10:59
 10/35 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez valamilyen formában már megcsalás.Èn sürgösen tènyek elè állitanám,letisztáznám a dolgokat.
2016. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!