Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felbukkant régi új harmadik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbukkant régi új harmadik, szerintetek, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Friss fiatal házasok vagyunk párommal, én 28 feleségem 24 éves.

Már több int 10 éve vagyunk együtt és kicsit több mint fél éve vagyunk házasok, együtt élünk eg van egy gyönyörűszép kisfiunk,

egy héttel ezelőttig a világ talán legboldogabb embere voltam. Együtt eltöltött 10 évünk alatt persze voltak problémák, például a kapcsolatunkba

befurakodni próbálkozó harmadik fél és hasonlók, de végül megoldottuk a gondjainkat és együtt vagyunk, mert szeretjük egymást, második gyereken is

gondolkodunk, szóval látszólag minden rendben. Pár napja viszont minden hátsó szándék nélkül a böngészési előzményekben rátaláltam egy facebookos bejegyzésre, ami egy számomra ismeretle férfi

számára írt levélre mutatott. Ösztönösen éreztem, hogy valami nem stimmel, soha nem hallottam róla és gyanús, hogy késő éjjel mikor már alszom miért írkál párom egy

idegen pasinak...ekkor még nem törődtem komolyan a dologgal, de azért odafigyeltem és mikor már rendszeressé vált, hogy minden éjjel beszélt az illetővel, elkezdtem nyomozgatni, és mint kiderült,

egy friss facebook ismerős az illető, akivel nincsen egyetlen közös ismerőse se páromnak, tehát nem korábbi koléga vagy osztálytárs vagy ilyesmi. Figyeltem és párom viselkedése is megváltozott,

Telefonja állandóan a kezében vagy éjjel a párna alá dugva, néha egészen kivirágzott, felvillanyozott lett és zsongott mint egy szerelmes kis tini, egyretöbb dögös szelfi ami azelőtt egyáltalán nem volt jellemző stb. Nem vagyok rá büszke, de telepítettem egy olyan keylogger szoftvert képes minden facebookos akcióról képfelvételt és szöveg loggolást készíteni,

és így 1-2 napon belül kiderült, hogy párom egy volt exével beszélget titokban, aki egy a saját felesége elől titkolt kamu facebook profillal kereste meg feleségem. Ez a fickó korábban még mikor egészen gyerekek voltunk, már akkor is

megpróbálta megfúrni a kapcsolatunkat, de végül "elűztem", ám most ismét itt van és éjjelente meg napközben mikor dolgozok intenzíven beszélgetnek, mindketten tisztában vannak vele ,hogy a másiknak van párja (felesége/férje)

A fickó eléggé nyomulós stílusban írogat és utalgat, hogy hogy kinyalná, megdöntené a feleségemet, csókokat küld állandóan és "Édes"-nek, meg "Drágám"-nak és "Cicus"-nak megstb hívja párom, illetve mint megtudtam

feleségem valamilyen képeket is küldött neki, amire cserébe kapott egy álló péniszes fotót, mint reakció. Párom legalább nem becézgeti őt és csak "vigyorog" a nyomulós szövegekre, meg farokfotókra,

mintha tetszene is neki, de nem is gondolná a dolgot komolyan. Még néha viccelődnek is vele, hogy ha bealtatózna engem akkor nyugodtabban tudnának dumálni stb. Mint megtudtam hamarosan

egy találkát is meg akarnak ejteni, amikor én persze dolgozok.


Kérdésem az lenne hozzátok, mi a legjobb megoldás amit tehetek?

Nem akarom homokba dugni a fejem és várni, hogy "ha más kéne páromnak, akkor nem tervezné velem a köv. gyereket" tehát várok míg magától elmúlik a dolog... félek akármennyire is szeret a párom elcsavarhatja a fejét

Viszont agresszív módszert sem akarok alkalmazni, hogy jelenetet rendezek, szembesítem, hogy mit művelt és esetleg én írok a srácnak, hogy takaródjon a feleségem közeléből, vagy kitálalok levélben a srác feleségének


Arra gondoltam, hogy higgadtan leülök feleségemmel és mindent elmiondok neki, hogy szégyellem de kémkedtem utána és nem akarom letámadni, választás elé állítani, hogy válasszon a családja vagy a lehet hamarosan szeretője, meg ilyenek.

Elmondanám neki, hogy nem akarok féltékenyen örjöngeni és nem fogok nyomozni utána, de nagyon zavar a dolog, mert most komolyan, ki akar egy ilyen nyomulós szemétláda a felesége közeléb aki az álló farkát küldözgeti képekben.

Tényleg szeretem őt, tiszta szívemből és bánt, hogy kémkedtem utána, de nem hagyhatom hogy ez így menjen tovább. Megmondanám neki, hogy felnőttek módjára megbeszéljük a dolgot és elfelejtem neki ezt a kis botlást,

csak szabaduljon meg ettől az alaktól és legyünk újra egy boldog család. Szerintetek?



2016. márc. 10. 10:10
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Egyik kedves felhasználótól kaptam egy privát üzenetben egy tippet ami tetszik, kíváncsi vagyok, hogy szerintetek is működőképes-e a megoldás?:


Mivel megvan a levelezésük egy része, írok a srácnak, hogy estig kap határidőt, hogy valami épkézláb szöveggel lerázza feleségemet egy életre, különban fényképestűl, screenshot-ostúl, kamu facebook profilostul kitálalok az ő feleségének. Válasszon, az ő vagy az Én feleségem a fontosabb neki.

Szerintetek?

2016. márc. 10. 11:38
 12/35 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Megoldják majd máshogy,a beszèlgetèst,találkozást.Èn a nejem tudtára hoznám ,hogy tudok roluk.Pláne ha le sz..a pasi a felesègèt,ès nem èrdekli ha be köpöd.
2016. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Az kiderült a beszélgetésükből, hogy nem szeretné ő sem ha felesége megtudná a dolgot. Ezért ő is csak titokban mert üzengetni amikor már elcsendesedett a ház, vagy munkahelyről...


Mindemellett páromat is szembesíteném, és jelezném, hogy tudok kettőjükről és nem nézem jó szemmel, szóval bölcs lenne ha ő sem keresné többet

2016. márc. 10. 11:47
 14/35 anonim ***** válasza:

#11

Nézd ez azért nem jó, mert ha ilyet csinál titokban az azt jelenti, hogy a te feleséged fontosabb számára mint az övé. A tiedére szívesen lecserélné az övét és elválna. Ergo ha folytatja és te kitálalsz és szétmennek, akkor ezt elmondja a te feleségednek, aki kémkedéssel meg minden szarral meggyanúsít és hogy miért kellett ezt.

Az a férfi majd a feleségednek fogja elsírni a bánatát, és jön a vigasztaló szex is, keresztet vethetsz a feleségedre ha ezt megteszed.


Ez kb egy tini válasznak tűnik a számomra, és biztos út a válás felé, legalábbis én így látom...


26F

2016. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
81%
Èn lehet hülye vagyok,de nem bonyolítanám túl ez esetben a dolgot.Szembesitenèm a nejem a dolgokkal,válaszon vagy èn vagy mehet ahová akar.De jobban bele gondolva èn már ezèrt lehet kidobnám.Nálam ez már megcsalás.
2016. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj....ne kisgyerek módjára reagáld le a dolgot!!!!

Ne írogass senkinek, mert ilyet egy férfi nem tesz, neked a feleségeddel van megbeszélnivalód. Basztak már át engem nem egyszer, az elején balhéztam mint egy örült, annyit értem le vele, hogy egy időre alkoholista lettem.

A helyedben leülnék a feleségemmel szembe, a szemébe néznék és megkérdezném, hogy szeretne-e valamit mondani? Nem vádaskodsz, nem vallasz be semmit (azt a szart töröld le), csak hagyod hogy őszinte legyen. Ha nem válaszol semmit,nem nyílik meg előtted, akkor tök felesleges folytatni...ezt hidd el nekem. egy kapcsolat őszinteség, tisztelet nélkül semmit nem ér.

Ha magától nem jut el arra a következtetésre, hogy helytelen amit művel, akkor nem kell megbocsájtanod, mert nincs mit megbocsájtanod!!!! Nem Neked kell itt rendet raknod, hanem a párodnak, Ő csinálta a sz..rt, takarítson is fel maga után.

Lehet hogy nem Téged választ, akkor meg így jártál, megbeszélitek hogyan tovább és veszed a sátorfádat. Én is végigcsináltam, rohadt szar volt elköltözni, de így volt helyes. Tudom, hogy van egy gyereked,akit nagyon szeretsz, de jobb ha férfiként tisztel és őszinte veled, mintha egy hazug családban nő fel!!!

Az a legjobb, ha kész tények elé állítod a feleséged, legyen tisztában azzal, hogy mit veszíthet és hagyj neki időt hogy önszántából lépjen, legyél türelmes és következetes. Most kiderül mennyire vagy fontos a számára.

Sok szerencsét!!!!

38F

2016. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
#16 +1!
2016. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
én elválnék. voltam megcsalt is, és megcsaló is, sosem jöttek igazán helyre a dolgok, hiába voltak megbeszélések, fogadkozások, megbocsátások.
2016. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
A 16 osnak igaza van
2016. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
61%

Azért válásról ne beszéljünk már emiatt, na...!

10 éves, érett, megpróbáltatásokat, gondokat túlélt, szeretetteljes kapcsolatról beszélünk, nem egy évek óta megromlott fostengerről, amit már csak a gyerek tart össze!

10 év alatt bizony ellaposodhat a kapcsolat (főleg, hogy konkrétan gyerekkora óta veled van), akármilyen könnyen okozol orgazmust a párodnak, az új, az izgalmas igenis vonzó, és ez ellen nem könnyű tenni (és nem is tehetsz róla, egyszerűen annyi a "hibád", hogy 10 éve "csak" te vagy neki).

Ami fontos: a párod nem tett semmit. Szerintem ez "csak" egy tipikus flört, ami feldobja a nőt, önbizalmat ad, színesíti a hétköznapokat, és pont. Szinte biztos vagyok benne, hogy ha neadj'isten arra kerülne a sor, hogy bármi történhetne, a feleséged az utolsó pillanatban visszatáncolna. Nehogy félreérts, nem helyeslem, ami történik, nagyon nem szép dolog, de nem is megcsalás. Emiatt válni szerintem hatalmas butaság lenne, és úgy látom, Te sem ezt akarod (és nagyon jó, hogy nem balhézol ezen, hanem komolyan meg akarod oldani).

Voltam én is hasonló helyzetben... az az igazság, hogy nagyon nehéz volt, és idő kellett ahhoz, hogy rájöjjek, mi a szitu. Magamban kellett tisztáznom, hogy mire is vágyom, mi a fontosabb Nekem, mennyire pezsdít fel ez az egész, megérné-e emiatt feladni a kapcsolatomat. És rájöttem, hogy nem. Végül az történt, hogy beszéltem a párommal. Nagyon nehéz volt, de leültettem, és elmondani neki, hogy nagyon szeretem, Vele akarok lenni, de szexuálisan erősen vonzódom valaki máshoz. Nem akarom, iránta akarom ezt érezni, de nem megy... mi legyen, mit tegyünk, hogy hozzuk helyre (helyre akarja-e egyáltalán hozni, vagy húzzak a francba)... szóval segítsen Nekem ebben.

Utólag azt mondom, ez volt a legjobb, amit tehettem. Sokkal jobban reagált, mint gondoltam, nagyon éretten kezelte a dolgot. Sok-sok őszinte beszélgetésbe, odafigyelésbe, "munkába", "erőfeszítésbe" került, de megoldottuk. És azóta még jobban szeretem, és úgy érzem, közelebb kerültünk egymáshoz.

Szóval a lényeg, hogy én a beszélgetést javaslom. Ne támadd le, ne szembesítsd, mert abból valószínűleg védekezés=visszatámadás lenne (főleg, ha még nem tisztázta le magában, mit is akar, márpedig amíg csinálja, addig ez a helyzet). Csak érdeklődj felőle, mondd meg neki, hogy megváltozott, látod, hogy másképp viselkedik... stb., mi ennek az oka. Ha ezt kapásból tagadja, és kis idő (pár nap) elteltével sem nyílik meg, akkor jöhet a 16-os által javasolt megoldás: egész biztos, hogy nem akarsz valamit elmondani?

Nagy visszatartó erő lehet, hogy nem akar megbántani, ill. attól is félhet, hogy elveszít, ha ezt megtudod. Ha tényleg jó a kapcsolatotok, és szeret Téged (nekem úgy tűnik, hogy igen), akkor erre már meg kellene nyílnia, és közösen helyrehozhatjátok a dolgot.

Én nagyon drukkolok Nektek!

2016. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!