Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után ti megbíznátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után ti megbíznátok a párotokban? Szerintetek ez "megcsalás"?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok. Együtt vagyok egy 23 éves nővel. Együtt élünk. Történt egyszer egy olyan dolog, hogy egy filmet szerettünk volna megnézni. A pendrive amire szerettem volna a filmeket felrakni elég régi volt. Volt rajta 4 db kép a párom és a volt barátjáról. Kérdeztem, hogy ez mi ? Nem akadtam ki, letöröltük.

Előtte egy nappal a párom bejelentette, hogy ez a gyerek felhívta, beszéltek. Elmondása szerint csak kidobta a barátnője és ezért megbeszélték a dolgokat, segített neki.

Akkor mondtam neki, hogy nem szeretném ha beszélnének többet.

Feljött a téma, beszélgettünk a srácról, kiderült, hogy sokáig nagyon szerelmes volt a barátnőmbe, majd miután a lány mondta neki, hogy nem szeretne tőle már semmit a gyerek nagyon kiakadt. Több kapcsolatát is tönkre tette már a barátnőmnek.


Tegnap rámírt ez a srác. Közölte velem, hogy beszéljek már a barátnőmmel, ne hülyítsen már mind a kettőnket lehetőleg. Küldött 3-4 screenshotot a beszélgetésükről. Igazából csak baráti beszélgetésnek tűnt. A barátnőm küldött magáról egy képet, amin éppen egy álarc van rajta. Nekem is elküldte akkor, éppen bevásárolni volt.


Felhívtam a páromat, kiakadtam, hogy hazudott nekem stb stb. Felhívott bocsánatot kért, majd megbeszéltük.

Elmondta, hogy azért írt rám a srác, mert halott egy két dolgot róla, amit elmondott neki. Nevesítve közölte a párom a gyerekkel, hogy figyeljen oda kikkel barátkozik, ugyanis a háta mögött ezeket mondják. A gyerek lehordta mindennek a páromat,a barátnőm letiltotta, majd utána rám írt. A párom elmondása szerint bosszúból.


Haragszok rá, ugyanis hazudott nekem, semmibe vette a kérésemet, és át is vert. Viszont nem tudom mennyire vegyem ezt flörtnek, vagy bármi másnak. A srác azt írta, hogy többször mondta neki a párom, hogy hiányzik neki, viszont erről képet nem tudott küldeni, csak egy 57 perces telefonbeszélgetést.

Erre a barátnőm azt mondta, hogy a mi kapcsolatunkat beszélték, tanácsokat kért tőle, mert azt érezte, hogy eltávolodtunk egymástól.


Végül megbeszéltük, hogy tiszta lappal kezdünk, aminek édesanyám nagyon nem örül, ő meg van róla győződve, hogy átver a lány. Együtt élünk már 7 hónapja.

Azóta is sokat gondolkodom rajta, nem tudok rajta túl lendülni... nem akarok palimadár lenni.. szerintetek?


2016. febr. 24. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már tegnap feltetted és kaptál is válaszokat rendesen. Ne vergődj már tovább itt.
2016. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem bízol benne, és csodálkozol rajta, hogy folyamatosan távolodsz tőle...

Miért kérsz ilyet, hogy valakivel ne beszéljen? Ha meg akar csalni, úgyis meg fog csalni, de ezzel csak tovább erősíted azt, mennyire bizalmatlan vagy vele.

2016. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy megcsalt,de hazudott.Ha ilyenben nem őszinte,akkor komolyabb dolgokban hogy lehetne megbízni benne?
2016. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igazán nem hazudott a barátnőd, hisz említette hogy beszéltek, mire te egyből közölted hogy ne tegye ezt többet. Tudom hogy ez sokaknak furcsa, de van hogy a párok később is jóban maradnak, úgy hogy nincs köztük semmi, tényleg csak barátok. Nekem is van több ilyen is. Azt mondod megbeszéltétek. Ez jó. Minden ilyesmit meg kell beszélni, hisz könnyen lehet hogy valóban nincs okod az aggodalomra. El kell ezt fogadni, tisztázni az ilyen helyzeteket, nehogy aztán félreértések legyenek.


Egyébként a srác nem tűnik nekem teljesen százasnak, mi az hogyha a barátnődet kiakasztja, az letiltja, erre neked ír?! Szerintem az ilyen miatt meg főleg ne aggódj...

Mondjuk a barátnőd se semmi, hogy az exétől (aki elvileg még szereti??) kér tanácsot veled kapcsolatban...

N31

2016. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Scav ***** válasza:
100%
Tudja valaki mikortól akciós a parizer a tecsóban?
2016. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Elsejétől.
2016. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nem megcsalás, de undorító ez az egész

nekem nem kéne ilyen nő, ha pasi lennék

mondjuk fordítva se

2016. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mennyivel lesz leárazva?
2016. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez nem megcsalás csak neked szegénynek jó szívû a barátnõd és segíteni próbált egy volt ismerõsnek. Elmondott neked mindent nem tudom mi a picsuszért nem bízol benne De itt Te vagy a hülye barátom. Ha az én párom ilyet csinálna nem akadnék ki mivel tudom,hogy Velem van. Ha)(esetemben)a csaj rámírna elküldeném a tetves fenébe! Nem hagynám, hogy a sértettséget kihasználva belerondítson a kapcsolatba. Neked is ezt kéne tenni. Anyád meg nem kedveli a barátnõd és kapóra jött neki ez az incidens hogy áskálódhasson.
2016. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hazudott és hülyének nézett. Még jó hogy azt sem hinném el amit kérdez. Figyelj csak...te tényleg ezzel a lúvnyával akarod az életed további részét?

Exet nem pátyolgatunk, nem vigasztalunk, nem küldünk képeket, stb...

Én ezt a lúvnyút (nem nőt) úgy zavarnám el, mint macskát szarni.

Gusztustalan hazug gerinctelen féreg. pfúj.

2016. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!