Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány 30 felé aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány 30 felé aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Én 37 vagyok a párom 30 10 éve házasok vagyunk de a párom nem szeretne gyereket. Minden más nőtől azt hallom hogy szeretnének gyereket csak a párjuk nem akar. Nálunk ez fordítva van. Én szeretnék de kierőszakolni se akarom belőle. Úgyérzem tovább kellene lépnem mert nem leszek fiatalabb.
2016. márc. 12. 09:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok és nem akarok gyereket. De én tisztességes vagyok a férfiakkal, és ezt már a kapcsolat legelején leszögezem, hogy tőlem soha nem lesz gyerekük, úgyhogy ha ők szeretnének, akkor még most szakítsunk, ne pazarolják rám a fél életüket abban reménykedve, hogy majd egyszer meggondolom magam.
2016. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok és nem akarok gyereket,soha nem vàgytam rà.
2016. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És nektek mi az életcélotok mik motiválnak titeket?
2016. márc. 12. 13:12
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

Egyre több nő van, aki bevallja, hogy nem akar gyereket (régen sem akar mindenki, csak akkor "kötelező" volt meg még ma is elég erősen él az agymosás, társadalmi elvárás, stb...). Én még csak 25 vagyok, de nem akarok gyereket. Rokonságban is van pár 30 körüli nő, akiknek nincs gyerekük és nem igazán izgatja őket a téma.

Amúgy meg mi lenne az életcélunk? Boldogan élni, mint mindenki más, szabadnak lenni, azt csinálni amit szeretünk, stb... Inkább az a baj ha valakinek a szaporodás az egyetlen életcélja.

És tegyük hozzá, te könnyebben beszélsz, mert a gyerekvállalással járó terhek többségét nem neked kell vállalnod. Nincs értelme egymás idejét húznotok.

2016. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok és nem akarok gyereket. Így is teljesnek érzem az életet. Van férjem, boldogan élünk 12 éve. Sokat őrlődtem a gyerektémán, hisz mindenhol azt látni, hallani "kell a gyerek" "mikor lesz már?" Stb. A férjem is el van gyerek nélkül,egyikünkben sincs meg a nagy szaporodási ösztön. :D
2016. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hogy mi az életcélom? A mások segítése. Lélekterapeuta vagyok. Számomra ez a munka sokkal többet ad, mint egy gyermek felnevelése. :)
2016. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42 vagyok, soha nem akartam gyereket.
2016. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22 vagyok, és jelenleg én sem akarok. tiniként képzelődtem, hogy majd lesz egy kislányom.... de egyszerűen idegesítenek a gyerekek. tény, hogy az idő változtathat mindenen, lehet, hogy 10 év múlva akarok.. ki tudja?
2016. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Költőnő? ***** válasza:
Sztem én sem szeretnék. Ha eddig nem ütötte fel bennem a fejét az olthatatlan vágy; nem hinném h fog már.
2016. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
11# mikor vehetlek felesegul? :D
2016. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!