Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek sértés ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek sértés ha valaki azt mondja sminkeljétek többet magatokat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
főleg szex előtt :D
2016. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 VirágésBence ***** válasza:
73%
Igen, ha egy lány nem sminkeli magát mert nincs rá szüksége, nincs ideje, nem szeretne, akkor ez sértés, köztudott, hogy azok a lányok vannak agyonsminkelve mindig és mindenhol akik nincsenek megelégedve magukkal. A smink egy maszk, olyan, mintha azt mondanád, hogy húzz maszkot a fejedre.
2016. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Attól függ, ki és hogy mondja.
2016. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem tudom :D Szerintem alapból ne pofázzon bele senki abba, mennyit sminkelek.
2016. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez kb olyan mintha egyszerűen csak azt mondanád hogy "ronda vagy"
2016. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen szándékból mondja az illető. Egyébként meg akit szépnek tartunk smink nélkül, annak biztos nem mondunk ilyet. Tehát valami olyasmi lehet az üzenet, hogy fesd ki magad, mert így nem vagy elég szép vagy elviselhető...
2016. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Attól függ.

Én nem nagyon sminkelek.Talán értheti arra is,hogy csúnya vagyok.Akkor viszont biztosan nem teszek eleget a kérésének,hogy ő jobban érezze magát.

De szerintem amúgysem,miért kérne valaki ilyet a másiktól.

2016. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Te meg többet gyúrjal.
2016. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ne szóljon bele más, hogy mennyit sminkelek. Én sem mondom azt egy férfinek, hogy borotválkozzon gyakrabban vagy hordjon más ruhát. Eltudja ő is dönteni, hogy milyen külsővel érzi magát kényelmesen, meg én is. Másnak semmi köze hozzá.
2016. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Magát a kijelentést nem venném sértésnek, mert gyakorlatilag mindenki jobban néz ki ha ki van festve (kivéve azokat akik nagyon bénán sminkelnek, vagy nagyon fiatalok). Én azt venném sértésnek hogy a külsőmmel foglalkozik. Pl egy férfikolléga ne mondjon nekem ilyet, szimplán azért mert rohadtul semmi köze hozzá, meg amúgy sem vagyok kíváncsi a véleményére. És ugyanígy éreznék akkor is ha megdicséri a külsőmet. Ne tegye.

Párkapcsolaton belül persze teljesen más a helyzet, ott megmondhatja a párom a véleményét, ha nem nyúz vele. Tehát ha 1-2x megemlíti az oké. De ha napi szinten ezzel jönne, akkor bizony megsértődnék.

2016. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!