Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagyon megbántott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon megbántott a párom. Pár napig törte magát aztán most megint elfelejtette. Jogos, hogy ki vagyok akadva, pláne hogy nem is igazán igyekszik?

Figyelt kérdés

Múlthéten rájöttem, hogy az arcomba hazudott megint hosszú ideje szemrebbenès nélkül. Kérdőre is vontam, aztán muszáj volt bevallani. Nagyon lelkembe gázolt és most nem bízok benne. Azt mondta ő megèrt engem, valóban szemét volt velem és hogy majd tesz azért, hogy megbocsássak. Pár napig igyekezett is, aztán hogy most külön vagyunk egymástól pár napot, kb semmi. Pl hogy felhív 5 percre amíg "van ideje", míg A-ból B pontba ér. De elmeséli nekem, hogy előtte zenét hallgatott, családdal beszélt, maszekot intézte én meg megkapom azt az 5 percet. Aztán csak soká, késő este hív mert ugye a dolog elhúzódott. S amúgy is ez megy ha külön vagyunk (unom is már), de hogy ilyenkor sem vesz előbbre pl a rohadt zene hallgatásnál!

Nagyon megbántott, be is ismerte, mégis úgy érzem nem tesz eleget, szerintem ő is tudja. Azt nem tudom most, hogy viselkedjek vele ha így csinál. Még mindig nagyon fáj a szívem.


Másoknál hogy van ez, ha ilyen történik? Mennyire akarja a bántó fél a másik megbocsátását?



2015. aug. 26. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nálam ilyen történne, próbálnék leülni vele és őszintén elmondani neki, hogy hiányolom azt, hogy időt szánjon rám, hogy megkapjam a tiszteletet és a figyelmet- azt, amit én is szentelek neki.

Ha egy x türelmi idő után azt látom, hogy nem akar változtatni, mert ez neki így jó, akkor békésen viszlátot mondok neki, mert nekem ez nem párkapcsolat, hanem egymás mellett élés.

20/L

2015. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki ott helyben telefonban. Mondom én ilyen esetben kezem lábam törném! Nem mondta, hogy nincs igazam és azt mondta majd akkor előbbre vesz. De ezt mondanom kell? Amikor kiderült, nagyon gondolkodtam, hogy vele vagy nélküle. Aztán mivel szeretem, mondom adok még egy esélyt, de ha elszúrja azt is tényleg vége ha szeretem is. Erre ennek tudatában (már hogy ő ezt tudja) sem érzem, hogy fontosabb lennék a hülye géptől, vagy akármitől. A családdal is tud beszélni fél órával később ha velem is. Legalább most. Dehát...
2015. aug. 26. 08:57
 3/8 omba ***** válasza:

A zene hallgatást ne szidalmazd, az nekem fáj! :D


A hazugság nálam nem nagyon fér bele a kapcsolatba, de ha te megbocsátod, hát akkor legyen.


Úgy mondják,: bűn, a bűn megvallása, megbocsátás és helyrehozatal, valahogy ilyen sorrend.

Ő be se vallotta, nem is nagyon bántja, meg nem is nagyon akar kiengesztelni.

Sőt, valahogy téged nem nagyon akar.


Ha együtt vagytok, gondolom, akkor nagyon is akar, de napi 5 perc telefon azért nem a komoly érzelem jele, lássuk be.

2015. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2.:ezt nem telefonban kell mondani, hanem a szemébe. És igen, azon ne lepődj meg,hogy mondani kell, az igényeket le kell rendesen kommunikálni, az emberek nem gondolatolvasók- főleg a férfiak.
2015. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki élőben nem egyszer. Nincs gond a kommunikációmmal. Csak mivel férfi vagy nem tudom miert, nem akarja néha felfogni sokadjára sem. Nem 5 perc az egész telefonálás, hanem 1-2 óra. Csakhogy az az 1 óra nap végen sikerül általában a sok soook dolog miatt, amik mindig halaszthatatlanok valahogy.

Nem a zenét szidom, rá vagyok mérges.


Nem megcsalás egyébként. Olyan dolog amit egyrészt nem tudok vele mit kezdeni, másrészt meg szemétség és elgondolkodtató, hogy minden rendben van e. Mert eddig azt hittem, ő meg válltig állítja, hogy az nem jelentett semmit. Azért az nem teljesen úgy van szerintem, ha meg neki semmit nem jelent, megmondtam neki hogy jó akkor ha megtudom hogy mégis, annyi volt. Írja az smst nekem, bár lehetne lelkisebb, na mindegy. Legalább ír, de azt gondolja szerintem, hogy ennyi elég. Pedig mondtam neki, örülök ha ír, de azért ezzel nem intéz el mindent.

3 éve vagyunk együtt. Ha úgy volna, sem könnyű lezárni csak úgy ha van még szeretet.

2015. aug. 26. 10:23
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
a hazugság valóban nem szép, de ha nem tudsz bízni, hagyd inkább. Attól, h bizonyítani akar az nem jelenti azt, h nem lehet saját élete. Nekem úgy tűnik, h te innentől azt várod, h nullhuszonnégyben rólad szóljon az élete.
2015. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rosszul látod. Te nem látsz bele, hogy nekem hány perc jut a 24 órából de akkor elmondom. Ha nem vagyunk egyutt: dolgozik , hazamegy eszik. Ez du 4 óra. Ha nincs dolog, hagyom hagy élje ki magát. 5kor gondolni szoktam na beszéljünk egy kicsit. Na akkor mondjuk 5-6ig telo. Aztán mond valamit, hogy leteszi megy csinál ezt azt. Azt mondom jó menj. Csinálunk estig valamit. Fél 9 előtt nem igen szoktunk beszelni megint. Van hogy 9, néha 8. Akkor is van ideje magára és másra is. Ha neki programja van ami mindig előbbre való nálam, akkor örülök ha felhiv ezt közölni és aztán fél 9 előtt egész biztosan nem beszélünk általában. Rohadtul nincs magányosan tényleg! Itt vagyok 100 kmre arrébb, szóval talalkozni nuku. De ha együtt vagyunk sem egymáson lógunk, s nem is azt várom. Tudom hihetetlen.


Az hogy engem hív fel előbb 30 percre és a többi dolgot utána, ez teljesíthetetlen lehet valóban.


Tudod a sorrend megváltoztatása nekem azt jelzi, egy gesztus arra hogy szeret. A jelen helyzetre írtam, hogy MOST, hangsúlyozom MOSTANÁBAN megfordíthatná a sorrendet, ha már megbántott engesztelésül például.


Na mindegy. Majd lesz valahogy.

2015. aug. 26. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
dobd mert a párkapcsolat hülyeség. én tökéletesen érzem magam mióta nincs barátnőm :)
2015. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!