Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költőnő? kérdése:

Csendes, szelíd fiúk vs döntőképesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekelne minden tapasztalat erről. Ki az aki érdemben úgy tud nyilatkozni, hogy a félénkebb srácok kapcsolatban tudnak döntéseket hozni?

Minden vélemény, tapasztalt érdekel, kíváncsi vagyok.

Köszi



2016. márc. 13. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy csendes szelíd srác tud legjobban érvelni néha mert jó megfigyelõ. Ha Kell a barátom is hihetetlen jól érvel és kiáll magáért pedig alapból nem beszédes.
2016. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 VirágésBence ***** válasza:
49%
Attól, hogy csendesebb még lehet értelmes és tud döntéseket hozni
2016. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És a félénkebb srácok?
2016. márc. 13. 20:38
 4/10 anonim válasza:
a fèlènkebb sràcok is ugyan ùgy tudnak döntèseket hozni mint a bàtrabbak, sőt nèha jobb ràlàtàsaik vannak a dolgokra.
2016. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első barátom nem tudott. Mindenben én döntöttem, aztán úgy lettem beállítva utólag, mintha én "elnyomtam" volna őt, közben meg egyszer nem szólt egy szót se, hogy neki valami nem tetszik.
2016. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondolok, amit az utolsó írt. H akihez úgy kell odamenni, mert annyira felénk; az kapcsolatban mennyire lesz képes határozott döntéseket hozni magától, önállóan. Vagy ez ilyenkor marad a nőre?
2016. márc. 13. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindig is félénk voltam, de attól még nagyon döntésképes vagyok. Ez nem függ össze a félénkséggel szerintem. Inkább ilyen tesze-toszaság kérdése :D
2016. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én félénk srác vagyok,de a döntésekkel soha nem volt gondom.A félénkség csak egy rövid ideig játszik a kapcsolat elején,de ha a partner jól reagál rá akkor nem okoz sok gondot.Később meg már nincs semmi jelentősége.
2016. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Érdekes. Sok ellenpéldát látok pedig. Most örülök annak h nem minden felénk srác ilyen, de arra nem is számítottam, h ideír, hogy szia én ez vagyok, helyettem mindig az asszony dönt, mert én nem tudok :)
2016. márc. 13. 21:30
 10/10 anonim ***** válasza:

A két dolog nem függ össze. Én is úgymond félénk vagyok kicsit a nők terén. Viszont kapcsolat alatt eddig főként én döntöttem, mert mondjuk a nő nem akart bizonyos dolgokkal foglalkozni, vagy éppen nem volt olyan tájékozott benne, ezért rám bízta. De egyébként szeretek is fontos dolgokban én dönteni, persze ha kellően ismerem a körülményeket.

Szerintem a férfiak jobban is döntenek bizonyos dolgokban mert nem a "szívükre" hanem az eszükre hallgatnak. Itt olyan dolgokra gondolok mint például egy ház berendezése, kerüljük a csicsás dolgokat, inkább a praktikum, a használhatóság fontos.

Azt csak megerősíteni tudom hogy sok félénk, csendes férfiban sokkal több van, mint amit a külvilág észrevesz.

Megfigyeljük a dolgokat, alternatív forgatókönyveket gyártunk fejben, és akkor lépünk, döntünk, mikor biztosak vagyunk a dolgunkban.

2016. márc. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!