Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem keresztapjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem keresztapjával kavartam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy időszakom, amikor egész nyáron utazgattam az országban és buliztam. Megismertem jó néhány embert mellette.


A minap bemutatott a messze élő keresztapjának és feleségének és gyerekeinek. Azt hittem szívrohamom lesz. Csak a nevét tudtam meg hogy hol lakik. A feleségről, gyerekekről nem tudtam, úgy ismertem meg mint üzletembert, aki állandóan utazik. A 2-3 napos kaland után sokszom hívogatott, hogy keressük egymást, de számot cseréltem mert nem akartam tőle többet ennyinél.


Mikor megláttuk egymást, akkor ő is zavarba volt a szemkontaktust kerülte. Most itt lesznek 2 napig még legalább, végig jópofizni kell és akkor a többi családi összejövetelről ami előttünk áll, még nem is beszéltünk...


Szerintetek félrehívjam tisztázni vele a helyzetet?

Én nem érzem szükségszerűnek, de már unom, hogy állandóan félrenyel meg annyira zavarba van hogy sokszor bénázik. Szóval igazából rohadtul feltűnő. :/


A páromnak nem fogom elmondani, ismeri ezt az időszakom, meséltem neki róla. Ez egy hülye véletlen, ami mindent megváltoztatna.


24/L


2016. márc. 14. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Van az a mondás, hogy a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát. Szerintem jobb lesz ha tisztázod ezt a helyzetet, mert ha kiderül akkor sokkal nagyobbat fog szólni. Nekem ez a véleményem.
2016. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne mondd el a parodnak, teljesen felesleges, senki ek nem erdeke, h kideruljon. A pasinak mondd el h nem akarod elmondani sem a felesegenk, sem a gyerekinek, szoval probaljon meg feltunesmentesen viselkedni amig ott vagy es ennyi:-)
2016. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

#1: Semmit nem csinált a kérdező, amit bárki is számon kérhetne tőle.


Szerintem beszélj a keresztapával, hogy ne érezze magát kellemetlenül, és maradjon ez a ti régi titkotok. Felesleges felkavarni a dolgokat egy régi kaland miatt, és a pasi is messze él, nem fogtok sűrűn találkozni.

2016. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Véletlenek nincsenek,magadat hoztad ilyen helyzetbe és most iszod a levét ami később akár még ennél jóval rosszabb is lehet.
2016. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ebben a helyzetben legjobb, ha a parodnak nem szolsz. A keresztapanak felesege van es gyerekei. Ha a parodnak elmondod, akkor elobb-utobb a feleseg, meg a gyerekek is megtudjak, ami teljesen felesleges. Nem kell a multbeli sebeket tepkedni. Nem ismerted a volegnyedet, amikor kavartal a pasassal, ugyh nem tudhattad elore, h az eletben meg talalkoztok. A legjobb, ha esetleg a hapsival tisztazod negyszemkozt a helyzetet, de a tobbieket kar belevonni.
2016. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Èn azt mondom, még most mondd el a vőlegényednek. Nincs oyan titok, ami ki ne derülne. A kersztapa màr most sem tud természetesen viselkedni, a csalàdjànak is fel fog tűnni érdekes viselkedése Ès ha pl. csalàdi összejövetelen pityòkàsan elkottyintja magàt, vagy tesz egy megjegyzést...

Mondd el a pàrodnak, hogy ez abban az időben történt, mikor utazgattàl, mivel hogy őt,(màrmint a pàrodat) sem ismerted még akkor, honnan kellett volna kitalàlni, hogy hopp, ez meg a leendő pasim keresztje!

Ne akkor derüljön ki, mikor màr a felesége vagy. Nagyot fog robbanni a bomba. Ès mielőbb beszélj vele, mert ùgyis kiderül és hatalmasat fog csalòdni benned, amiert eltitkoltad/titkoltàtok.

Hiàba hivogatod a keresztet félre, a viselkedésén nem tud vàltoztatni.

2016. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Igen, a kersztapànak csalàdja van, de bìznod kell a pàrodban, hogy ezt velük nem tudatja. Te nem tudtad, hogy nős és gyerekes férfi. Ebben a helyzetben nincs miért hibàztatni.

Te tudod, de én nem bìrnàm a pàrom előtt titkolni ilyeneket.

Nem is merném, mert előbb-utòbb kiderül. Ès a haragja nagyobb lesz amiatt, hogy eltitkoltad, minthogy megtörtént...

2016. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elmentem a boltba és felajánlotta, hogy velem tart. A többieknek nem tűnt fel. Konkrétan megfenyegetett és lehordott minden ri**bancnak. Én ebbe a játékba nem megyek bele és nem hagyom hogy fenyegessen. Aznap este közöltem a barátommal, amit viszonylag jól fogadott, de mikor elmondtam h megfenyegetett ma, akkor kiakadt. Kezet sem fogott a keresztapjával mikor búcsúztak. Leesett neki is a szitu. Azt hiszem most ő aggódott. Most picit tartózkodó a barátom és erről a dolgkról kérdez, de emellett nagyon támogat és mellettem van. Elmondása szerint nem bennem csalódott, hanem a keresztapjában, akiről sosem gondolta volna hogy fiatal lányokat szed fel egy-egy utazása alatt. A hamis családi idill borította ki inkább, ami őket övezi.


Köszönöm a kommenteket és a tanácsokat! Mindenkinek zöldet adtam!

2016. márc. 17. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!