Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöhet ide évekkel később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhet ide évekkel később és tehet tönkre mindent? Mégis milyen ember az ilyen? Mit csináljak, hogy a vőlegényem megbocsájtson és elhiggye, hogy én akarom ezt az esküvőt?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú párkapcsolatom, ez a férfi volt az első szerelmem... 7 évet együtt voltunk, hozzá is költöztem külföldre úgy, hogy mindent hátrahagytam és boldogok voltunk, az esküvőt terveztük. De jött a baj. Ott kezdődött, hogy belekeveredett valamibe és minden áron költözni akart. Utána pedig majdnem meghaltam miatta és amíg én kórházban voltam, Ő eltűnt az életemből.

Volt 2 év, ami borzasztó volt... Először vártam, hogy keresni fog, visszajön, újrakezdjük. De feladtam és nem csináltam semmit, csak buliztam, élveztem az ismeretlen szabadságot. Itt nem arra kell gondolni, hogy szombat esténként megittam 2-3 pohár bort. Hanem délutánig aludtam jobb esetben, majd éjszaka annyira kiütöttem magam, amennyire csak tudtam.

Aztán megismerkedtem a mostani párommal, Ő erről az időszakról és az exemről semmit nem tud. Új életet kezdtem, a régi barátnők, barátok már nem igazán vannak benne, Budapesten élünk és teljesen átlagos az életem, júniusban lenne a vőlegényemmel az esküvőnk.


Erre egy hónapja megkeresett az exem és felforgatta az életemet, újra. Mintha csak az lenne a célja, hogy tönkretegye a boldogságomat.

A vőlegényem azt hiszi, hogy még mindig a volt barátomat szeretem és nem akar így esküvőt, se közös jövőt. Sőt, 1 hete a szüleihez is költözött, mert "gondolkoznia kell" és mikor hétfőn idejött valamijéért, pont itt volt az exem és nagyon kellemetlen volt az egész.


2015. máj. 7. 09:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

hogy tudja felforgatni az életed?

nem válaszolsz a megkeresésekre és kész.

ha zaklat, feljelented!


am meg mit keres nálad az ex???? másik pasit meg szívatod???

2015. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem az exed tesz tönkre mindent, hanem te. Miért árultad el neki, hol laktok? Minek hívod a lakásotokra?

A vőlegényed joggal van kiakadva, pláne, hogy korábban minderről semmit sem tudott.

2015. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Te egy főnyeremény vagy! Ne pocsékold el magad egy férfinek!
2015. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Csak azért jött ide, hogy megbeszéljük azt, amit évekkel ezelőtt kellett volna és az elmúlt hónapot.

Össze vagyok zavarodva, szerintem természetes, hogy az ő verzióját is szeretném hallani.

2015. máj. 7. 09:49
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

menjél már, te is örülnél ha pasid exe a lakásotokon találkozna?

van kávézó, teázó, park...mittomén!

2015. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
az alapján, amit leírtál, itt nincs mit megbeszélni, az exed egy barom. engem nem érdekelne a mondandója, számomra megszűnne létezni. azért forgatja fel az életedet, mert hagyod! én megértem a vőlegényed.
2015. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

na, kérdező, ez olyan, mint amikor Piroska az erdőben az - titokzatosnak és izgalmasnak látszó - ordas farkasnak szépen megadja a nagymama házának koordinátáit...


Valószínű a fő probléma, hogy a Vőlegény nem tudott a múltadról, és most rázúdult. Ezt próbáld megértetni, az lezárult és ő mintegy megmentő jelent meg az életedben (mint a Vadász Piroska és a nagymama életében)

2015. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És mi a fenéért kellet nálad találkoznotok? Beülhettetek volna egy kávézóba is. Nem tudod diszkréten intézni, ha úgysem akarsz már tőle semmit, csak a magyarázatát? Az az érzésem, hogy igaza van a vőlegényednek, szinte várod, hogy olyan sztorit adjon elő amit be lehet kajálni, és visszamehess hozzá!
2015. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Azért is haragszik a vőlegényem, mert megcsaltam az exemmel még akkor, mikor először láttam itt és ez kiderült.
2015. máj. 7. 09:59
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

na jó...

kamu v kamu a dolog? :D

2015. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!