Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy nem szeret. Megbeszéltük, hogy szakítunk, majd kérlelt, hozzuk rendbe, mégis szeret? Volt már így valaki?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy elunjátok az életeteket, amíg végigolvassátok a litániámat. Dióhéjban: mind a ketten nagyon sok hibát vétettünk, és belátom, hogy én is, nem csak ő. Szerintem semmi olyat, amit ne lehetett volna átbeszélni, ha időben elkapjuk a problémákat, de inkább homokba dugtam a fejem, és ő is...Mivel úgy éreztem, már úgyis vége, akkor illik ezt normálisan lezárni, és szépen elbeszélgettünk pár órát. Egy idő után sírni kezdett, hogy nem is gondolta volna, hogy valaha még ezt az énemet meghallhatja/megláthatja, hiszen rengeteg idő óta először tudtunk úgy beszélgetni, mint az elején. Sírt, és azt mondta, mégis szeret, nem tudnánk-e rendbe hozni? Azt mondta, nem tudná elképzelni az életét nélkülem. Én mégis kétségek között vagyok. Csak megijedt, hogy egyedül marad, vagy mit történhetett? Két óra alatt nem lehet visszaszeretni valakibe. Valaki volt már így? Érdemes még reménykednem, hogy tényleg minden jó lesz? Én nem tudom, mit érzek, nagyon szeretném még egyszer visszakapni az igazi énjét, mert nagyon boldogok voltunk az elején, csak elromlott köztünk a kommunikáció, habár azt is belátom, ha már eltávolodtunk, akkor felesleges az egész.
2016. márc. 12. 14:07
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem rájött, hogy elveszített és elkezdtél neki hiányozni, mert az ember néha csak akkor tudja mije volt, ha már nem az övé. Lehet még ezt újra kezdeni, de csak ha tudatosan nem estek bele a régi hibákba.
2016. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad áll.


Neked kell tudnod, hogy sajnálatból próbálnád e meg vele újra rendbe hozni a kapcsolatotokat, illetve azért mert te sem akarsz hirtelen egyedül maradni, vagy azért mert Valóban szereted még, és tényleg szeretnéd e visszakapni őt.

Ne győzködd se magad se másokat, hogy mi az igaz. Neked kell tudnod, hogy ez már csak egy megszokás e, egy visszaszámlálás e.

2016. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ebből azért elég jól kitűnik,hogy másképp kommunikáltatok a kapcsolat elején,később elengedted magad,most újra tudtatok úgy beszélgetni,mint régen.A párod szereti azt a stílusodat,amit ritkán mutattál felé.Ha mindig ilyen lennél (te tudod,hogy milyen) akkor szeretne.Ha viszont ugyanúgy viselkednél,mint a legtöbbször idáig,akkor semmi értelme folytatni.
2016. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, hátha rendbe tudjátok hozni. Lehet, hogy csak annyi történt, hogy besokallt és azt hitte, jobb lesz ha külön váltok. De aztán belegondol ebbe és rájött, hogy mennyire hiányoznál neki
2016. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretne és szeretett volna,hidd el tudtál volna róla és most is tudnád.
2016. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!