Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kellene? Mégis mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? Mégis mi történik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves lány vagyok, párom 6 éve ismerem, velem egy idős, kicsivel több, mint két éve vagyunk együtt, együtt is élünk.

Ő az a hamar haragos fajta, nagyon hamar ingerült és agresszív lesz, saját magát is addig addig bosszantja még ki nem kell magából így történt ez a tegnap este folyamán is.


Mostanában elég sok vita volt köztünk még pedig azért mert ő más hölgyekkel szembe túlságosan nyitott volt, flörtölt és szexuális tartalmú csevegéseket folytatott... (persze amikor ez kiderült a válasz az volt, hogy ez nem a valóság írni bármit lehet de soha nem menne el s csalna meg, nem jelent semmit) ettől persze nekem még nagyon rosszul esik, szakítani szerettem volna emiatt, össze is pakoltam tegnap előtt de nem engedett elmenni, kérlelt ne menjek mert nagyon szeret nem tudna nélkülem lenni, oké, meg mondtam neki, hogy az utolsó esélyt kapja tőlem oké azt mondta ha eljátssza elenged. Tegnap estefele munkából felhívtam, hogy miújság mert egész nap annyit nem írt, hogy ba.dmeg.. vagy valami, egy szeretlek jól esett volna a sok rossz után amiket a napokban megéltem miatta. Ezt el is mondtam neki, nekem nem arra van szükségem, hogy nap mint nap kinyalja a hátsóm hanem arra, hogy amit így leépített legalább 1 picikét építse vissza vagy egy nagyon kicsikét lássam, hogy igyekszik törekszik arra, hogy lássam érdeklődik felőlem. Ő erre azt mondta, hogy 2 év után egy kapcsolat nem arról szól, hogy folyamatosan egymással foglalkozunk... és ő nem is igényli, hogy napi szinten törődjek vele, és az élet ilyen... este még megölelt adott puszit és lefeküdt aludni, közben én elkezdtem neki mondani, hogy nekem hiányzik a törődés az hogy ha más nővel tud írogatni nekem is tudjon egy szót mennyire jól esne erre teljesen kiakadt, hogy ő igenis adott puszit .. stb stb.. és ha tőle nem kapom meg amit akarok "KERESSEK MÁST AKITŐL MEGKAPOM".. mondtam, hogy rendben de akkor engedjen el és ne az legyen , hogy ne menjek el mert szeret... erre mondta, hogy ő nem szeretne elengedni (ezt megelőzte, hogy elhordott minden ocsmányságnak) :( mondtam is neki, ha ilyen sz.r vagyok miért nem enged akkor hagy menjek hagy legyek boldog.. de ő nem akar engedni, elaludtunk. Ma reggel ő keltett bújt puszit adott, még el ment fürdeni és felkeltem elkészültem bementem fésülködni akkor szólt, hogy ő elhoz munkába (mint minden reggel), nem szóltam semmit csak kijöttem.. akkor még utánam szólt, de fogtam magam és eljöttem egyedül munkába se szó se beszéd nélkül (mivel este azt is hozzám vágta meg már máskor is hogy nekem nagyon kényelmes ez így hogy ő elhoz..) illetve tegnap este is azt mondta hogy azért nem váltok munkát mert nekem ez így kényelmes...

Nos igazából annyit nem írt azóta hogy hol vagy elmentél? Megsem próbált hívni, keresni, hogy eljöttem egyedül ami azért érdekes mert 1,5 éve dolgozom itt és soha nem jöttem egyedül reggel, hanem mindig vele! Majd ő is ment tovább... pláne nem egy szó nélkül. Valóban ennyire le.arna..? Fogalmam sincs mi játszódhat le ilyenkor a fejében, csak magamból tudok kiindulni, hogy rég kerestem volna, hogy miért ment el vagy bármi mást.. de ő semmi =( mi értelme ennek..? Nem enged el de azért fájdalmat okoz és másokkal is elvan.. de közbe rám szarik.. :(


El vagyok keseredve :( Ugye ne keressem? Mi tévő legyek



2016. febr. 8. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy barom,már megbocsáss.

Rondán beszél veled,felhánytorgatja,hogy munkába visz,baxa meg.

Nem tesz több lépést,mert közbeszólhat az önérzete,xard le.

Szerintem fog még ő neked könyörögni,de ne fogadd vissza,csak újabb balhék lesznek,és egyre inkább lejjebb leszel lelkileg,egyre nehezebb lesz kiszállni ebből az egészből.

Végy erőt magadon,és zárd le a kérdést,hagyd a fenébe!

2016. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

:( Köszönöm a pozitív válaszod :(

Nagyon nehéz így dolgoznom is figyelni sem tudok :( Nagyon szerettem/szeretem ez a fiút bár tegnap már azt mondtam neki, hogy nem szeretem erre.. kiakadt majd kicsit megnyugodott mégis idegesen megkérdezte, hogy "NEM SZERETSZ"? És hogy én soha nem szerettem..

2016. febr. 8. 08:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Két év után egy kapcsolat nem arról szól, hogy egymással foglalkoztok? Wtf? Mi négy éve vagyunk együtt a barátommal és ma reggel is kiszorította belőlem a szart is úgy megölelt, meg puszit adott és elmondta, hogy szeret. Mint minden reggel.

Ennek a pasinak nem való kapcsolat. Szerintem szard le innentől kezdve. Higgyen amit akar. Pakolj össze és menj el.

Ne törődj vele, ne érdekeljen, hogy könyörög. Egyik percben még imád, meg maradj vele - gondolom mert főzöl neki, takarítgatsz, meg jó vagy kúrogatásra - a másik percben meg már elhajítana?

Lépj le, legyél boldog valaki mással, ő meg hagy szenvedjen magában. Ne is érdekeljen. Ezek után nem is értem, hogy szeretheted...

2016. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"megkérdezte, hogy "NEM SZERETSZ"? És hogy én soha nem szerettem."

Játékos a gyerek,kelti benned a bűntudatot,BE NE DŐLJ NEKI!!

Hajtsd el!

2016. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, nagyon komolyan mondom, hogy hajtsd el, költözz el tőle, szakíts vele. Nekem is volt "szerencsém" ehhez a típushoz, megkeseríti az életed,és ahogy az előttem szóló mondta: nagy játékos....még neked veszi el az önbizalmad!!! soha nem fogja belátni hogy benne van a hiba, pedig benne van. ne hagyd magad, fiatal vagy, még most lépj le! nem érdemled meg ezt a sok idegeskedést!!
2016. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Összeilletek!
2016. febr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát, nem lenne kedve valakinek erről beszélgetnie velem? Nagyon nyugtalan vagyok :( Igazából teljes mértékben igazatok van. Azóta sem keresett... tegnap este azt mondta, hogy egy retardált semmirekellő vagyok, semmire nem viszem majd 3 hónapnál tovább egy pasi sem fog elviselni, nekem arra van szükségem hogy valaki egész nap velem törődjön és csak én legyek.. de ez nem így van én csak egy kis törődésre vágyom :( igen igen ez volt eloszor mondtam neki hogy nem szeretem mar miutan elhordott mindennek ezutan azt mondta hogy soha nem szerettem majd ra ket percre megkerdezte hogy "szoval nem szeretsz"??? Keress mast aki megadja neked amit akarsz... :(
2016. febr. 8. 10:04
 8/15 anonim ***** válasza:

Megaláz, retardáltnak nevez, nem keres, totál egyoldalúan áll a kapcsolatotokhoz.. Te ezek után még komolyan várod, hogy keressen? Ennyire semmi önbecsülésed?


A másik meg, hogy kéred, hogy "elengedjen".. miért degradálod magad valami akarat nélküli rongybabára, akit úgy rángathat, ahogy jólesik? Alapból ott rúg beléd, ahol tud, te meg ahelyett, hogy kitennéd a szűrét és kiállnál magadért, még fel is kínálod magad a bántásra ezzel a szánalmas viselkedéssel.


Kapj észhez, 2 év nem a világ, ez a kapcsolat meg jobb nem lesz, komolyan így szeretnél még x éven át szenvedni?

2016. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez most nagyon fáj, de hidd el, ez a legjobb út, ki kell lépned ebből. Nehogy azt hidd, hogy olyan nagy dolog amit kértél és hogy senki sem fogja 'elviselni'. Én is voltam nagyon hasonló helyzetben, érzelmi manipulációnak hívják és nagyon alattomos, mert leépíti az önbizalmadat, az hiszed, hogy mindig mindenért te vagy a hibás és hogy kb semmit sem érsz, túlzóak az igényeid, túl sokat akarsz, bűntudatot kelt benned, megvádol, hogy megcsalod, nem szereted...stb. Szóval hidd el, most egy darabig szar lesz, de aztán kifelé jössz ebből és minden jobb lesz. Ha akarsz, írhatsz üzenetet, szívesen beszélgetek veled, ha úgy érzed.
2016. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már semmi önbizalmam nincs :( múltkor elakartam menni akkor elvette a lakáskulcsot... mire végzek a munkába itt van..leghamarabb szerdan lesz lehetosegem lepni akkor nem lesz otthon es en nem dolgozom :( azt arulja el valaki h miert csinalja ezt hogy bant elhord mindennek nem keres de azert a lakasba bezar es konyorog h ne menjek el..?
2016. febr. 8. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!