Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják el szinte naponta az ismerőseim hogy sokkal helyesebb pasit találhatnék magamnak?

Figyelt kérdés
Valóban többen mondták már hogy kivételesen csinos lány vagyok de én teljesen átlagos lánynak gondolom magam. Viszont együtt vagyok egy fiúval akit nagyon szeretek, nagyon okos nagyon kedves, figyelmes. Rokonaim barátaim mind azt mondogatják hogy nincs szemem hogy nézz már ki Gábor, mert hogy milyen csúnya elhízott abszolút nem illik hozzám. Valóban nagy darab pasi de én imádom a nagy pociját
2016. márc. 15. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Ugyan nem ismerem a családod meg az ismerőseidet, de nem lehet, hogy ők kiszemeltek neked valakit, akivel össze akarnak boronálni?
2016. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%
Aha, na most kezdeem megérteni, tehát volt egy rakás csalódásod, és beleuntál a jobb pasikba, így egyelőre ezt a srácot használod kvázi sírópárnának. Jaj de ronda vége lesz, de igazából téged nem sajnállak, neked ez mos csak egy kis szusszanás, ezt a dagit viszont ki fogod csinálni, mikor otthagyod. Ezt a párkacsolatot elkezdeni volt hülyeség!
2016. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12. Előző barátom állítólag egy ilyen fél isten volt. Szeretett szerettem nagyon boldog 4 év volt, de kiment külföldre így vége lett a kapcsolatnak teljesen békében szeretetbe váltunk el. Ez a fiú nagyon hasonló az exemhez talán épp ezért Szerettem meg
2016. márc. 15. 12:23
 14/16 anonim ***** válasza:
És mi lesz akkor, ha a régi barátod, aki fél isten volt, és őt keresed a mostani párodban, hazajön külföldről? :)
2016. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14.annak már vége soha nem mennék vissza hozzá De menyasszonya van már
2016. márc. 15. 12:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Azóta mizujs veletek?
2016. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!