Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy undorító kiállhatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy undorító kiállhatatlan hazug féreg vagyok van esélyem a csajoknál?

Figyelt kérdés
Se nem okos, se nem szép, irritálnak az emberek összeségében, és kerülöm őket. Ahol tudok bunkó vagyok, és mégis van arra esély, hogy mégis egy lánynak bejövök, esetleg szerelmes lesz belém, úgy távolról?
2013. jan. 15. 05:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Max. ha be van rúgva, akkor elmegy veled egy körre. Többre ne számíts ilyen hozzáállással.
2013. jan. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha fiatal vagy még sokat változtathatsz a viselkedéseden ha te is akarod.

Ha hazudsz akkor legalább a leendő leánynak ne hazudj, azt sztem egyik se veszi jó szívvel.

Az meg hogy "távolról" arra adni is kell, öltözködés, kedvesség, ilyenek.

Persze szórakozó helyeken más a helyzet nagyon főleg kissé itókásan.

(Én ff vagyok de én is lehetőség szerint kerülöm a bunkókat, csak a bajt hozták eddig rám, szval megválogatom).

2013. jan. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a-a
2013. jan. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elején amikor még nem derülnek ki rólad akkor igen, de amint meglátja az igazi arcod, dobni fog.
2013. jan. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sőt rengeteg nő van aki ennek ellenére együtt maradt a férfival. Nem értem meg őket, de tény, hogy vannak.
2013. jan. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg vannak olyan nők, akik megalázkodva is, de megmaradnak az ilyen állatok mellett, csak azért hogy ne maradjanak egyedül. És nőként mondom hogy nem értem őket.

Szóval van esélyed SAJNOS.

2013. jan. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hátrány, h nem nézel ki jól. A többi, amit leírtál, v nem érdekli a csajokat, v előny náluk.
2013. jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. Sok lány imádná, ha egy kis változást elérhetne nálad. Nëzz körül: A legtöbb pasi ilyen, de be lehet őket törni.
2013. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!