Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
A barátnömmel szakitottam mert összevesztunk, de nagyon szeretem (meg ö is engem,legalabb is remelem) de nagyon haragszik rám mert sokat hazudtam (nem nagyokat) bocsánatot szeretnek töle kérni de makacs tipus , és ötleteket szeretnek h-h tudnám meglagyitani a szívét ?
2016. márc. 16. 21:45
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
66%
Őszinteséggel. Mit, miért, hol romlott el, hogyan szeretnéd helyrehozni, aztán jöhet a duma a végtelen szerelmedről a mező lágy ölén.
2016. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hááát féltékenykedtem ok nélkül és ezen vesztunk össze

a veszekedés utan meg mondtam hogy jobb lesz inkább ha befejezzük.a hazugságaim pedig olyanok voltak hogy nem mondtam el kivel es hol voltam, masokkal valo beszelgeteseim stb.

2016. márc. 16. 22:16
 3/5 A kérdező kommentje:
En ilyenre gondoltam hogy pl virággal vagy valami ilyesmivel meglepni még
2016. márc. 16. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk az ablaka előtt kirakod egy szívben a nevét rózsákból, és hogy bocsásson meg.

Vagy este gyertyákból.

Ajándékba pedig minimum ékszert. Nem kell nagynak és drágának lennie, egy ezüst karkötő, vagy hasonló is megfelel.


Jó nagy barom vagy.

Te hazudsz hogy kivel és merre jársz: gondolom csajozol.

De a barátnődre vagy féltékeny, ok nélkül.

Kivetíted rá a saját hűtlenséged.


Csakhogy ez a féltékenykedés marhaság. Mivel ha a barátnőd nem akar, akkor nem lép félre, nem esik állandóan kísértésbe, nem hódítja meg aki akarja.

Ha neked ez nem egyértelmű, akkor a te fejedben van a gond. Elég ha egy csaj kicsit kelleti magát, és már nem tudsz ellenállni. De ez TE vagy! NEM a barátnőd!

2016. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó te önélzetes kis latol! :D:D
2016. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!